reklama

Gdzie na opolszyźnie warto rodzić a gdzie nie - wasze opinie na temat porodówek

Temat na forum 'Opolszczyzna' rozpoczęty przez Becioo, 12 Styczeń 2011.

1. Becioo

Becioo mamusia 02'2011

Cześć:-)
    Nie mogłam znaleźć nigdzie opinii na temat opolskich porodówek a jest to dla mnie bardzo ważne, bo sama w lutym zamierzam rodzić ( pierwszy raz) i cały czas się zastanawiam nad wyborem.
    Bardzo podobała mi się porodówka w Opolu. Czy któraś z Was tam rodziła?

Mam nadzieję, że ten temat przyda się też innym przyszłym mamom ;-)

2. justysia85

justysia85 Fanka BB :)

Ja rodziłam w NAMYSŁOWIE i jestem bardzo zadowolona.Przemiłe położne i sie zaopiekuja i podpowiedza.WIEM,że jeżdzą dziewczyny z pod opola ,Brzegu i woj. dolnosląskiego.Z Wielkopolski gteż pare było bo mówiły mi panie.

3. reklama
  4. gumisia81

gumisia81 Wdrożona(y)

Ja rodziłam synka(1,5 roku) w Opolu na Reymonta, co prawda w czerwcu, kiedy mówią duże natężenie ruchu;-):-D, ale było super położne są bardzo miłe, masują plecy, dają pić, sadzają na piłkę, pomagaja jak mogą, lekarze przychodza dopiero na skurcze parte.Sale poporodowe też są w porzadku, czysto, ciepło, 2 osoby na sali(przynajmniej mi sie tak udało), tochę gorzej z lekarzami na noworodkach, mało sympatyczni i komunikatywni, ale ogólnie ok.To był mój drugi poród, rodziłam sama, 5 godzin z bólami krzyzowymi, ale wspominam ok w przeciwieństwie do pierwszego porodu-20 godzin w szpitalu w Brzegu, gdzie oprócz meża nikt sie mna nie interesował, dopiero po telefonie do lekarza prowadzacego, on sam przyjechał i pomógł-będe mu wdzieczna do konca życia:-)

5. Becioo

Becioo mamusia 02'2011

Panie z Brzegu jeżdżą chociażby dlatego, że jeden z lekarzy brzeskich tam pracuje ;-).

No ja w Brzegu nie zamierzam rodzić choć pochodzę z tego miasta i nawet chodziłam tam do szkoły rodzenia. Sama porodówka teraz wygląda fajnie po remoncie ale jest wiele innych minusów o których wolałabym nie pisać na forum ;-). Skłaniam się ku Opolu coraz bardziej...tylko czy zdążę dojechać? :-D

6. gumisia81

gumisia81 Wdrożona(y)

jeszcze cos dorzucę na plus dla Opola-nie robia lewatywy, nie nacinają jak nie ma potrzeby i nie golą tępą maszynką;-)(nie golą wcale, trzeba wcześniej samemu trochę)

7. Motylek09

Motylek09 Zaciekawiona BB

A którego czerwca?:)

Ja na Reymonta przebywałam od 04.05 do 01.06 a później moja córeczka do 28.06. Naprawdę dobry szpital i każdemu polecam. Położne super miłe ;)lekarze trochę mniej ale nie było źle....

Ale mi lewatywę robili:) no i golili też ( może ze względu na CC)

8. gumisia81

gumisia81 Wdrożona(y)

ja leżałam od 20 czerwca, urodziłam 24, wyszlismy do domu 27, byłam w sumie od soboty do soboty:-)

9. alusia23

alusia23 Zaciekawiona BB

Witam, ja rodziłam w Kluczborku i jestem bardzo zadowolona, opieka na najwyższym poziomie, bardzo miły i uprzejmy personel. Jednym słowem rewelacja. Do tego wszystkiego refundowane ZZO. Naprawdę bardzo polecam porodówkę w Kluczborku.

10. reklama
  11. wersetka

wersetka Zaciekawiona BB

Od marca poród rodzinny w Opolu 100zł:szok:

12. efcia1981

efcia1981 Początkująca w BB

dzwoniłam na porodówke w OPolu...ta opłata za poród rodzinny obowiązuje już od 11 lutego 2011... :/

Poleć forum