reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie na opolszyźnie warto rodzić a gdzie nie - wasze opinie na temat porodówek

witaj anka ;-) (wlasnie "czytalam Cie" na watku o...podmywaniu :-D:-D:-D

w Opolu na Reymonta położnictwo jest na III pietrze - ja w sumie dobrze wspominam pobyt na Reymonta :tak:;-) a porownujac moje wspomnienia z relacja szwagierki o wroclawskich szpitalach to.... zapraszamy do Opola ;-) dasz znaka ze jestes to Cie nawet odwiedzic moge bo mieszkam niedaleko :-)
 
reklama
Dziękuję rubi za odpowiedź, kolejny moderator któremu się narażam wraz z całą ekipą 40latek;-)

W kwietniu miałam wywoływany poród właśnie na Reymonta w 21 tygodniu, ale to wszystko działo się na ginekologii a tylko widziałam brzuchate mamy schodzące na dół do sklepiku. Nie planowałam kolejnej ciąży i dlatego nie interesowałam się zupełnie wygladem opolskiej porodówki. Jednakże gdy wspominam opiekę pielęgniarek i lekarzy oraz ich stosunek do mnie, to właśnie tylko Opole... Teraz znowu kwiecień mnie tam czeka:-D zresztą mąż upiera się właśnie na Opole, bo bylismy tam ludźmi a nie przedmiotami które trzeba osbłużyć. A te 53 km to w naszej sytuacji niewiele, bo do Wrocławia 45 :))) Jak będę miała czas między jednym skurczem a drugim wskoczyć na forum to dam znać, że już wyjeżdżam do szpitala :-D
Zresztą i tak będę zerkać tutaj, bo może jeszcze jakaś dziewczyna się odezwie w kwestii szpitala:)
 
Dziewczyny, zastanawiam sie nad porodem w Namyslowie, macie moze jakies konkretne doswiadczenia z tego szpitala(procz 1-go-dziekuje)?
 
w Brzegu...hm...pomimo komunalnego wygladu szpitala to calkiem fajnie :)
Pomimo,ze pochodzę z Opola to nie zdecydowalam się tu na poród. Nie zaluje.
 
Reniuszek nie wiem jakie warunki są w szpitalu w Namysłowie ale znam kilka dziewczyn p[racujących tam na porodówce i jesli chodzi o nie to polecam :) Jak chcesz to dopytam o pare rzeczy np jak wyglada sprawa z ze znieczuleniem itd....
 
ewunia ja aktualnie leze na patologii w namyslowie w szpitalu- jestem juz tutaj 3 dzien - wczoraj udalo mi sie zwiedzic porodowke , Panie sa niezwykle mile, wrecz kochane. Porozmawialam odnosnie porodow itd - co do znieczulenia to mozna - wszystko zalezy od lekarza prowadzacego:) ale ten szpital jest naprawde dla mnie ogromnie pozytywnym zaskoczeniem!!!
Dziekuje :)
 
No to super ze jestes zadowolona. Mam nadzieje ze z porodu i opieki bedziesz równie zadowolona :) życzę wszystkiego najlepszego :)
 
reklama
Miałam cesarkę w Opolu w 2010 roku. Generalnie jestem zadowolona, dobre warunki, dobra opieka, nawet dietę wegetariańską można sobie wybrać. Najgorszy jest ten ordynator Łabiak, ktoś taki nie powinien w ogóle pracować z ludźmi.
 
Do góry