reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

gdzie na urlop -miejsca sprawdzone zasłyszane maluszkom przyjazne

VINGUS macie juz rezerwacje? Jak tak to moglabys napisac? Bo moj to kombinuje. na poczatku mialy byc Mazury bo on chce ryby polowic, potem Zakopane bo blisko a teraz wymyslil morze. Moze wkoncu pomyslal ze ja tez jestem:-D szukam noclegu w Rowach, jakies 20km od Leby. Bylam tam pare lat wstecz i zdaje sobie sprawe ze teraz moze byc ciezko znalezc fajny dla nas i Niki pensjonat ktory jest w miare blisko centrum i nie w cenie ktora zwala z nog :cool:
 
reklama
klaczek, tak to droga do Czerwonego Klasztoru. Nie wiem jak z przyczepkami ale na pewno wypożyczają te siedziska dla maluchòw, no ale jeszcze się nie orientowałam dla dzieci od jakiego wieku są dedykowane. Ale jest jeszcze jeden problem, Czerwony Klasztor jest na Słowacji a tam (tak słyszałam) trzeba mieć paszport lub tymczasowy dowód osobisty dla dziecka. Ja niestety za późno się zorientowałam i ominie nas ta wycieczka :(
 
Postanowione. W nocy z 29/30 lipca jedziemy do Rowow (miedzy Ustka a Leba, 18km od Slupska). Rezerwacja zrobiona, zaliczka wyslana. Nocujemy w pensjonacie ROSA.
 
Paulina pensjonat wygląda sympatycznie. Ceny dla mnie troszkę za wysokie niestety:( Zdaj relacje jak było i oby pogoda nie zawiodła! :)
 
ELUTKA powiem ci ze pewnie gdybym ja do pensjonatu zadzwonila i by mi powiedzieli jaka cena to grzecznie bym podziekowala, ale ze to A. dzwonil ktoremu sie bardzo ten pensjonat spodobal to zarezerwowal :-D niech sie teraz wypada a potem smazy ;-)
VINGA aaa to ja myslalam ze juz rezerwacje macie dlatego pytalam;-)
 
Paulina, bardzo ładny pensjonat :) ale też nie na naszą kieszeń. mój P w ogóle łaskę mi robi że gdziekolwiek jedziemy więc nie wybrzydzam :dry: tak myślę żeby jutro podzwonić po naszych typach do zamieszkania. zobaczymy czy prawdziwe ceny na stronach podają :p
 
A moja siostra sobie chwali ośrodek "Familijni" w Dziwnówku Ośrodek Wczasowy Familijni : Noclegi Dziwnówek – Wczasy z dziećmi – Wczasy rodzinne | OW Familijni w Dziwnówku. 100 Metrów od morza. Pokoje i Domki może dla naszych maluszków jeszcze nie ale dla kogos kto ma jeszcze strasze dzieci godne polecenia. Place zabaw podobno są monitorowane i każdy rodzic ma podgląd u siebie w pokoju na telewizorze. Cena z wyżywieniem nie jest tragiczna, szkoda tylko że minimum 7 dni, dla mnie to za długo, my jedziemy do Dziwnówka 23.07-25.07.
 
ja sobie planowałam na jakiś weekend chociaż do Sandomierza wyskoczyć(to takie nasze romantyczne miejsce)..aha..pomarzyć dobra rzecz..W. ciągle w pracy i o urlopie może zapomnieć, no chyba, że zimą to tak:baffled: generalnie nie znam tego uczucia, ale dzisiaj wam zazdroszczę tych wypadów nad morze:-(
 
reklama
kochana, ja swojego wręcz ubłagałam na kolanach o ten wyjazd, bo też zarobiony okropnie jest. z wielką łaską dali mu 2 dni wolnego :no: wolne które mu się jak psu buda należy i to płatne oczywiście. ehh
 
Do góry