reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

gdzie na urlop -miejsca sprawdzone zasłyszane maluszkom przyjazne

My jedziemy na Mazury w niedzielę. Noclegi u znajomych ze szkolnych lat więc free. Planujemy wyskoczyć też na 1-2 dni nad morze ale to na żywioł idziemy z noclegami- myślę że coś się zawsze znajdzie. Co do urlopu to wykorzystujemy ojcowski bo po urodzeniu Antka go nie wykorzystaliśmy więc teraz jak nic nam pasuje:)
 
reklama
My planujemy jechać autem we wrześniu do Chorwacji zahaczając o Węgry (Budapeszt) i Czarnogórę. Jeszcze nie mamy noclegów ale w najbliższym czasie coś zarezerwujemy na pewno w Chorwacji. :szok: :-)
 
My Chorwację zwiedzimy w przyszłym roku :tak: Bardzo chcę ją zobaczyć. A ja w końcu zarezerwowałam dla Nas pobyt w Łebie
noclegi leba
i bardzo się z tego cieszę... mamy sentyment do Łeby. Razem z moim K. spędziliśmy tam nasze pierwsze wspólne wakacje i było cudownie, a teraz pojedziemy z Olafem :-D
 
My już jakiś czas po urlopie, ale jakos nie mogłam się zebrac do postu.. Pensjonat ROSA w Rowach, jak najbardziej na TAK! Pelno dzieciakow, wlascicielka niesamowicie mila i pomocna. Krzeselka do karmienia, ekspres do kawy, wozki na plaze. Wszystko czego się chciało to się miało. Jak na ta cene warunki naprawde super. ALE NIGDY WIECEJ POLSKIEGO MORZA, nawet wolami mnie tam nie zaciagna. Jakos inaczej pamiętam urlop nad polskim morzem majac 9lat.
 
Paulina za tą cenę to warunki powinny być super:) Jeju, co Ci się tak nie podobało nad Bałtykiem? Ja tam nigdy narzekałam:) Jeśli tylko pogoda dopisywała zawsze było ok:)
 
ELUTKO wszystko pieknie, ale morze nie to. Wsumie to przez te 5 dni to chyba nawet przez 5 minut w morzu nie bylam. Takie zimne ze nawet palca nie chcialam zanurzyc, i nie moge uwierzyc w to jak pare lat temu potrafilam calymi dniami w morzu siedziec ;D
 
hehehehhe :-D no niestety takie już mamy nasze polskie morze :tak: jak Olafowi leciutko zamoczyłam stopy w morzu to też zaczął płakać, ale czemu się dziwić jak takie lodowate :-( cały czas cieplutko wspominam morze czerwone i mam nadzieję, że kiedyś we trójkę się w nim wykąpiemy :-D
 
Ja szczerze polecam na urlop z dzieckiem Szczawnicę. Nie polecę żadnego pensjonatu czy kwatery, bo jechaliśmy do kwater Tauronu, ale miejscowość jak najbardziej! Szczawnica i jej okolice po prostu nas zachwyciły, jest tam naprawdę pięknie. Wiele możliwości spacerów z wózkiem, jeszcze więcej z nosidłem turystycznym. Dolina Białej Wody, Wąwóz Homole, kolejka na Palenicę, wycieczka rowerowa na Słowację do Czerwonego Klasztoru (nikt nie sprawdza paszportu/dowodu dziecka), zamki w Niedzicy i Czorsztynie.. naprawdę jest co robić :)
 
reklama
Do góry