reklama

gdzie na wakacje w okolice (do 80 kim) Łodzi

Temat na forum 'Łódź' rozpoczęty przez hysteryk, 30 Marzec 2011.

1. hysteryk

hysteryk Początkująca w BB

Witam. Szukam miejsca do wakacyjnego wypoczynku w okolicach Łodzi (do 70-80 km) dla mojej rodzinki. Chciałbym miejsca spokojnego najlepiej gdzieś w okolicach lasu. Chętnie widziana bliskość wody. Macie jakieś sprawdzone miejsca?

2. szóstkowa mama

szóstkowa mama Fanka BB :)

Witaj!
    Nie jestem z Łodzi,ale moja przyjaciółka z rodziną mieszka w Zgierzu,więc bardzo blisko.Jak byłam u niej to tam jest takie miejsce nazywa się chyba Malinka.

3. reklama
  4. Kinia1

Kinia1 Wrześniowa mama '10

Ja jestem ze Zgierza i malinki absolutnie nie polecam na jakikolwiek wypoczynek.

5. ulanka

ulanka Fanka BB :)

Nie wiem ile dokładnie jest do Spały, ale tam jest i woda do kajaków i basen kryty do pływania i las dookoła. Tylko nie na długo, bo po kilku dniach nie wiadomo co z sobą robić :-)

6. gawit

gawit Mama Martynki i Kornelki

7. justys85

justys85 Fanka BB :)

8. _Roszpunka_

_Roszpunka_ szczęśliwa mamusia :)

uniejów jest super .. ciepłe źródła.. zameczek...
    fajne miasteczko:tak:

no i jeziorsko również może być ;-)

9. Kinia1

Kinia1 Wrześniowa mama '10

Sulejów również polecam. Bardzo fajnie tam jest :)

10. reklama
  11. Piaf

Piaf Zaciekawiona BB

Sielpia - Turystyka i wypoczynek

a ja polecam Sielpię. Troszkę dalej, ale naprawdę warto. Jest zalew, są lasy, domki letniskowe, naprawdę przyjemnie się tam odpoczywa. Ja zwykle w ośrodku Morena nocowałam, ale wybór noclegu jest spory, na pewno coś znajdziesz, jeśli wybierzesz tę miejscowość.

12. kasfree

kasfree Fanka BB :)

Zalew może i jest OK, ale domki letniskowe to pamietają wczesny PRL ... :tak: Jeździłam tam na wakacje, na studiach i był to wtedy wypas, ale dla rodziny, zwłaszcza z małym dzieckiem to juz chyba nie :-) Oczywiście to tylko moje zdanie :tak:

Poleć forum