reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

gdzie na wakacje w okolice (do 80 kim) Łodzi

Dołączył(a)
30 Marzec 2011
Postów
1
Witam. Szukam miejsca do wakacyjnego wypoczynku w okolicach Łodzi (do 70-80 km) dla mojej rodzinki. Chciałbym miejsca spokojnego najlepiej gdzieś w okolicach lasu. Chętnie widziana bliskość wody. Macie jakieś sprawdzone miejsca?
 
reklama
Witaj!
Nie jestem z Łodzi,ale moja przyjaciółka z rodziną mieszka w Zgierzu,więc bardzo blisko.Jak byłam u niej to tam jest takie miejsce nazywa się chyba Malinka.
 
Nie wiem ile dokładnie jest do Spały, ale tam jest i woda do kajaków i basen kryty do pływania i las dookoła. Tylko nie na długo, bo po kilku dniach nie wiadomo co z sobą robić :-)
 
Sielpia - Turystyka i wypoczynek

a ja polecam Sielpię. Troszkę dalej, ale naprawdę warto. Jest zalew, są lasy, domki letniskowe, naprawdę przyjemnie się tam odpoczywa. Ja zwykle w ośrodku Morena nocowałam, ale wybór noclegu jest spory, na pewno coś znajdziesz, jeśli wybierzesz tę miejscowość.
 
reklama
Sielpia - Turystyka i wypoczynek

a ja polecam Sielpię. Troszkę dalej, ale naprawdę warto. Jest zalew, są lasy, domki letniskowe, naprawdę przyjemnie się tam odpoczywa. Ja zwykle w ośrodku Morena nocowałam, ale wybór noclegu jest spory, na pewno coś znajdziesz, jeśli wybierzesz tę miejscowość.

Zalew może i jest OK, ale domki letniskowe to pamietają wczesny PRL ... :tak: Jeździłam tam na wakacje, na studiach i był to wtedy wypas, ale dla rodziny, zwłaszcza z małym dzieckiem to juz chyba nie :-) Oczywiście to tylko moje zdanie :tak:
 
Do góry