reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

gdzie na wakacje w okolice (do 80 kim) Łodzi

Wiesz, zależy w jakim ośrodku i czy w domkach letniskowych czy pensjonatach (czy jak to tam te murowane hoteliki się nazywają).
Ja - jak pisałam - nocowałam w domkach w Morenie i choć byłam wtedy nastolatką, to były też tam rodziny z małymi dziećmi. Pewnie z dzieckiem Moreny bym już nie wybrała, ale te murowane noclegi już tak :).
 
reklama
Ja odradzam Spałę - pusto - i dzieciom, szczególnie takim w wieku przed-kajakowym będzie się nudzić. Poza tym niby las dokoła, a średnio jest jak w ten las wejść, same drogi z samochodami.
 
na wakacje już za późno, ale warto wykorzystać ferie zimowe i szybko skoczyć na narty. w okolicach bełchatowa jest górka z wyciągiem, można zjeżdżać na nartach, desce. świetna zabawa dla całej rodziny, infrastruktura stoku jest naprawdę ok, no i już kilkuletnie dziecko można próbować nauczyć jeździć.
 
Nie odkładaj swoich wakacyjnych planów na później. Nie raz chwilowy brak gotówki oznacza spędzenie swojego urlopowego czasu w mieście. Nie musisz się na to godzić. Już teraz możesz wziąć kredyt na sam dowód. Cenimy sobie twój czas i wygodę. Łódź Jaracza 10 tel. 511-806-167.
 
Witam. Szukam miejsca do wakacyjnego wypoczynku w okolicach Łodzi (do 70-80 km) dla mojej rodzinki. Chciałbym miejsca spokojnego najlepiej gdzieś w okolicach lasu. Chętnie widziana bliskość wody. Macie jakieś sprawdzone miejsca?

Polecam Spałę. Hotel Prezydent - z daleka od trasy głównej, prawie w lesie, niedaleko rzeki. Super na pobyt z dzieckiem - mają masę udogodnień dla maluchów - niania elektroniczna, podgrzewacze, wanienka, przewijak, zabezpieczenie itd... Można od nich wziąć rowery - też z fotelikami dla dzieci i pojechać zwiedzać okolicę. Fajne atrakcje w pobliżu - zobacz sobie w necie albo na ich stronie - zakładka atrakcje bodajże. A i sala zabaw w środku a na zewnątrz plac zabaw. Pokoje ok, jedzenie pycha!
 
reklama
Polecam spędzić wakacje w Łukęcinie - jest to mała miejscowość niedaleko dziwnówka - panuje tam spokój, cisza i co ważne, niedaleko osrodka okolo 500m znajduje się miasteczko gdzie jest duzo artrakcji dla dzieci, takie ja gokarty czy tez wesole miasteczko :)

W zeszłym roku zauważyłem tam ciekawy trick marketingowy jakim są leżaki reklamowe . Można wiadome na nich siedzieć ale na poszyciu jest logo danej firmy. Super pomysł jeżeli chodzi o reklamę turystyczą :D
 
Do góry