reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie na wakacje w siódmym miesiącu - nad morze?

A ja tam biore urlop,a co. ;D Wreszcie sie uwolnie od tego biurowego upalu. ;) Biore sobie tylko kilka dni,bo tylko tyle mi przysluguje i jade sobie 30 czerwca popoludniu z rodzinka na wczasy nad jeziorko i bede sie tam gniezdzic jakos do 9 lipca. :D Juz sie doczekac nie moge. :D
Chcialam jechac nad morze,ale jakos chetnych na to nie ma. ;) Jedyna chetna dzis mi wylatuje do Anglii. :( Ale co tam,nad jeziorkiem tez bedzie fajno. :D Wazne,ze bede nad woda,ktora uwielbiam. ;D
 
reklama
Ja miałam taki przypadek,jak byłam z Marysią w ciąży,wysoko to razem z mężem pojechałam jakieś 400km(w jedną strone).po nowe auto.
Wytrzepało mnie niemiłosiernie i urodziłam małą jakieś dwa dni po tym wypadzie.
Teraz z perspektywy czasu wiem,że to był bardzo głupi pomysł,bez książeczki,poprostu bezmyślność.
A do tego urodziłam o 3 tyg. za wcześnie.
Dziewczyny przy końcowce naprawde nie ma co się daleko wybierać!!!!
 
Przemyśleliśmy sprawę i rezygnujemy jednak z wyjazdu nad morze.Znalazłam fajny domek nad jeziorem jakieś 60 km od miejsca zamieszkania - czas znaleźć ciążowy strój kąpielowy!
Miłego wypoczynku
 
Ja też w tym roku wakacje w domu... lekarz by chyba zawału dostał jakbym powiedziała, że chcę nad morze jechać - mieszkam na dolnym śląsku więc kawałek drogi jest... Cieszę się że będę miała po macierzyńskim jeszcze dużo zaległego urlopu bo nie wykorzystałam 14 dni z ubiegłego roku do tego cały tegoroczny i jeszcze może naruszę przyszłoroczny i tak minimum 40 dni - 2 dodatkowe miesiące...
 
A my w moim 30 tyg wybieramy sie z nad morza w lubuskie. Moja gin mowi ze wolałaby abym tak daleko nie jechala albo rozłożyła sobie podróż na dwa dni ale już kiedyś tak jechaliśmy w pierwszej ciaży (dokładnie w takich samym terminie ciażowym) i czulam sie ok. Teraz bedziemy wyjężdzac w nocy, mamy klimatyzacjew samochodzie wiec nie powinno byc źle. Pozatym sa jakieś homeopetyczne leki na chorobę lokomocyjną wiec głowa do góry, na pewno bedzie dobrze. A jak by co to ksiażeczka zdrowia też bedzie spakowana - grunt to dobre nastawienie.
 
reklama
Bardzo ciekawa propozycja ten hotel Faleza.. Widze ze ceny kształtuja sie bardzo przyzwoicie i byc moze na poczatku wrzesnia wybiore sie własnie do nich. Atrakcyjne miejsce ze wzgledu na połozenie-bardzo blisko morza.
 
Do góry