reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie na wakacje w siódmym miesiącu - nad morze?

Dołączył(a)
12 Czerwiec 2006
Postów
11
Cześć
Mamy do zaplanowania dwa tygodnie- po tygodniu w lipcu i sierpniu.
Nie wiem tylko, gdzie będzie najlepiej się wybrać- w końcu jestem juz w siódmym miesiącu, brzuszek mam duzy, upały strasznie mnie męczą, nie powinnam objadac się goframi i lodami-a one tak kuszą nad morzem.
Jaki wypoczynek proponujecie?
 
reklama
HM w takim stadium ciąży lepiej za daleko od domu nie wyjezdżać. Ale ja bym chętnie pojechała nad morze! ;)
 
Ja mam całe lato wolne i mąż też,ale raczej nie szykujemy się na dalekie podróże.Poza tym chcę jeździć tylko do końca lipca bo jakoś boję się,że wcześniej sprowokuję porod ;D
A morze jeden rok poczeka ;D
Niestety ostatni trymestr nie jest najlepszy na dalekie podróże,a czasem nawet na te bliskie :p
 
więc ja byłam nad morzem.. podróż zmęczyła mnie okropnie - balam się, że się zakończy to szpitalem :( lekarka po usłyszeniu o tym zbeształa mnie okropnie.. ZAKAZAŁA mi jechac gdziekolwiek dalej niż 100 km.. - powiedziała, że na drugi raz jakbym chciała jechać to TYLKO pociągiem - samochodem lepiej się nie męczyć.. samolotem z wiadomych względów też lepiej nie..
więc na dalszą cześć wypoczynku wyszukuję jakiegos fajnego gospodarstwa agroturystycznego w okolicy 100 km od Warszawy..
 
Ja też w tym roku się nie urlopuję, zbieram urlopik na "po macierzyńskim", żeby jak najdłużej z Dzidzią w domu zostać.
Zresztą chyba by mnie i tak teraz nie puścili, zostało mi w zasadzie max 2 miesiące pracy (z małym kawałkiem), trzeba przekazać tematy następcy 8)
Dobrze że chociaż mieszkam nad jeziorkiem - do wody mam 5 minutek spacerkiem, zaraz jest taki park, będę się urlopować jak adasia - poprzez dreptanko ;D
 
Witam.

Ja w sobotę wróciła z nad morza i powiem, że było super.
Fakt, że w drodze powrotnej (mieszkamy w centrum kraju) było strasznie gorąco (ale my jechaliśmy prawie w samo południe a pore jazdy w przypadku podrózowania autem można sobie dostosować).

Nie zjadłam wszystkich gofrów i lodów (tylko po dwa przez cały tydzień!).

No i nad morzem wcale mi nie dokuczał upał choć było gorąco ale bryza robiła swoje.

No i przede wszystkim pojechaliśmy tak wcześnie (w połowie czerwca) ze względu, że później to było by i więcej ludzi i bliżej porodu.

Jestem zadowolona z tego wyjazdu.

Dodam, że z ciążą nie mam większych problemów.

Pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku gdziekolwiek spędzacie urlop.
 
ja też raczej nigdzie się w tym roku nie wybiorę, urlopik przyda się zarówno mi jak i Mężusiowi we wrześniu,żeby jak najdłużej zostać z Maluchem.A podróże nawet te najkrótsze dają mi się za bardzo we znaki żeby ryzykować.Za to w przyszłym roku na pewno morze
 
reklama
Ja też się nigdzie nie wybieram. Specjalnie trzymam urlop żeby go wykorzystać w przyszłym roku ;)
 
Do góry