reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Gdzie na wakacje z dziećmi ??

mama mikolaja

Fanka BB :)
Miasto
VENRAY / HOLANDIA
Rozwiązania
0
Wtam

chcialam was zapytać czy macie jakieś miejsca na wakacje letnie z dziećmi z masa atrakcji , ładna pogoda itd. Na wakacje w ciepłych krajach za bardzo nas nie stać , myśle żeby pojechać gdzieś autem do Francji albo .... On właśnie niewiem gdzie ???
Czekam na jakieś podpowiedzi ??

reklama
A

aOLA

Gość
polecam efteling masz do niego ok 100km W srodku jest hotel nie wiem jak wygląda to cenowo To najpiekniejsze miejsce w Holandii dla moich dzieci i dla mnie tez :) przynajmniej raz w roku jestesmy No i w wakacje warto tak jechac na 2dni bo w 1 ciezko bedzie
Efteling, Sprookjes bestaan - Efteling
Francja jest dosc droga No chyba ze pojedziecie do dinsneylandu
Polecam w belgi plopsalad (cos jak efteling)
delfinarium waalwijku
ale do wioski indianskiej tam tez mozna na pare dni(tu jeszcze nie dojechalismy) Ontdek het nieuwe Slagharen - Attractie- & Vakantiepark Slagharen

Agss

Miasto
Zoetermeer, Netherlands
Rozwiązania
0
A ja polecam popatrzeć na vakantieveilingen tam są różne campingi i bungalow. Ja w zeszłym roku w Austrii na campingu byłam i obok nas para z małym dzieckiem (;
A można po taniu pojechać.

Ayni

Umm Adam
Miasto
NL
Rozwiązania
0
Austria jest piekna, mialam wielu klientow,ktorzy zamawiali tam wakacje. Rowniez o niemieckich sasiadow jest ladnie,przyroda i tanio. Ja jestem z tych , co kochaja nature i mi np parki rozrywki czy takie tam niepotrzebne, byleby bylo czym oko nacieszyc i swieze powietrze :)

Francji nie polecam bez znajomosci choc podstaw francuskiego. Dla francuzow pytanie zadane w jezyku angielskim o toalete wywoluje zdziwienie... I odpowiedz w jezyku francuskim, a szkoda, bo piekny kraj...

mama mikolaja

Miasto
VENRAY / HOLANDIA
Rozwiązania
0
wszystko wszystkim poszukam chyba cos w holandi a aquapqrkiem nad morzem , moje dzieci tylko chca do wody ..... jakis plac zabaw itd. do pl pojade tylko na tydz bo brak czasu wiec latwiej bedzie tutaj cos zorganizowac.

arabica

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
a może do Polski nad morze? Do Jastrzębiej Góry? Wiesz tam jest bardzo fajny hotel Primavera, który moim zdaniem jest idealny na rodzinne wakacje.

gucioo

Rozwiązania
0
A co myślicie o zorganizowanych wakacjach z biurem podróży, z dziećmi? Ktoś z Was się odważył i był na takich?

A

aOLA

Gość
ja byłam 2razy z biura D-reizen (raz z dziecmi raz bez) teraz jedziemy w czerwcu na 2 tyg do Turcji Takze e ja polecam takie wczasy

AnnaJ007

Miasto
Amsterdam,Warszawa
Rozwiązania
0
gucio to zależy co kto lubi robić na wakacjach i w jakim wieku są dzieci.My byliśmy kilka razy z biurem podróży a tak głownie jeździmy na własną rękę-mi ta forma bardziej odpowiada. W tamtym roku byliśmy z biurem, bo synek mały jeszcze był-9 miesięcy miał- i z takim maluchem to raczej dużo nie porobi się, ewentualnie trochę na plaży i w basenie. w tym roku już jedziemy ze znajomymi, mamy wynajęty dom, basen, blisko plaża, i okolica też ciekawa, będzie można zrobić kilka wypadów jednodniowych i coś zobaczyć.

reklama

Alex.

Wdrożona(y)
Miasto
sierakowice
Rozwiązania
0
Gucio ja jestemn za:tak: My przeważnie korzystamy z Itaki, a podróżujemy z dziećmi. Nie ruszam się nigdzie bez nich. Zawsze byliśmy zadowoleni z naszych wypadów.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
ewusia34 WAKACJE:)))))) Gdzie na wakacje z dziećmi??? Dzieci urodzone w lutym 2011 30
Kamuzo Wakacje nad morzem z małymi dziećmi - gdzie ?? Szczecin 18
E wakacje blisko Łodzi- gdzie? Łódź 2
F Gdzie najlepiej na wakacje z 4 latkiem? Przedszkolaki 12
agatah82 Gdzie z dzidzusiem na wakacje? Niemowlaki 9
jola.24 WAKACJE!!!!! Gdzie, co i za ile? Dzieci urodzone w kwietniu 2011 6
H gdzie na wakacje w okolice (do 80 kim) Łodzi Łódź 21
Thea. Wakacje nad Bałtykiem - gdzie jechać? Dzieci urodzone we wrześniu 2006 32
K Gdzie na wakacje w siódmym miesiącu - nad morze? Dzieci urodzone we wrześniu 2006 22
Mycha1 Gdzie pojechac na wakacje? Dzieci urodzone w kwietniu 2005 61
M gdzie n a wakacje z roczniakiem? Roczniaki i dwulatki 12
M gdzie na wakacje? Roczniaki i dwulatki 77
T Ubrania dla mamy - gdzie kupić? Październikowe mamy 2020 2
L Gdzie wybrać się nad morze? Pytanie tygodnia 4
A Gdzie rodzić w Zabrzu?:) Potrzebuję porady 0
O Gdzie rodzić w lublinie ? Potrzebuję porady 13
M Gdzie rodzić w Krakowie? Ciąża, poród, połóg 5
Z Gdzie popełniłam błąd? Potrzebuję porady 85
E Gdzie rodzić w Bielsku? Potrzebuję porady 0
L Gdzie rodzic w Krakowie OBECNIE? Opinie, szpital "zapasowy". Koronawirus. Pytania, odpowiedzi, wsparcie 0
N Gdzie rodzić w Krakowie Ciąża, poród, połóg 14
A Gdzie rodzić w Kujawsko-pomorskim? Ciąża, poród, połóg 0
M Prolutex - gdzie wbijałyście? Potrzebuję porady 4
M Dziewczyny, gdzie robiłyście badania prenatalne w Krakowie/Katowicach? Potrzebuję porady 6
łódzka Jaga Urazy piersi od laktatora. Gdzie szukać pomocy? Potrzebuję porady 6
M Planowana cesarka 2019, gdzie w Warszawie Ciąża, poród, połóg 10
aniaslu Nietrzymanie moczu w ciąży i po porodzie. Czym jest, skąd się bierze i gdzie szukać pomocy? Temat tygodnia 11
H Gdzie rodzić w Bielsku Potrzebuję porady 1
CioteczkaAdeczka Gdzie rodzić bliźniaki w Łodzi? I jaki ginekolog położnik od ciąży mnogich? Potrzebuję porady 1
A Gdzie rodzić? Warszawa 2
L.Ewa Gdzie rodzić w Łodzi Ciąża, poród, połóg 2
Judka28 Gdzie wstawić łóżeczko? Potrzebuję porady 39
maksik_87 Catering Świąteczny, gdzie w Gdańsku? Trójmiasto 0
W Cześć? Nie wiedziałam gdzie mam to napisać... Młodziutkie mamy 24
Estta Cytologia gdzie najszybciej wyniki Potrzebuję porady 0
M Kindergeld, Eltengeld, Zasiłek dla bezrobotnej ? co jak i gdzie pomocy ! Mamy z Niemiec 0
porcelana Brzuszki, brzuszki, gdzie rosną maluszki. Kwietniowe mamy 2019 206
M Takofobia - gdzie w Warszawie nie zmuszą mnie do sn Poleć szpital, lekarza, położną 2
A Gdzie urodzić i operować dziecko z wadą wrodzoną Ciąża, poród, połóg 4
karolinne Gdzie na depilację laserową (najlepiej Gdynia) Trójmiasto 16
MangoWawa Gdzie planowe cc w Warszawie? Potrzebuję porady 1
maksik_87 Jaka antykoncepcja i gdzie w Łodzi? Łódź 0
A Gdzie powinna pojawić się druga kreska? Potrzebuję porady 20
LassHa Poród 2018 - gdzie ? Kraków 21
A Gdzie wynająć samochód - Warszawa Potrzebuję porady 3
K Gdzie poród - Kraków Sierpniowe mamy 2018 59
oliwiapatrycja Zakupy mama i dziecko /strony internetowe gdzie warto kupić Sierpniowe mamy 2018 28
Magdzik9111 Zakupy, sklepy internetowe, gdzie mozna kupic?/gdzie kupilyscie/ rzeczy dla dzidziusia Lipcowe mamy 2018 139
A gdzie jechac z dziecmi? Potrzebuję porady 5
E Psycholog/pedagog Potrzebuję porady 2