reklama

Gdzie na wakacje z dziećmi ??

Temat na forum 'Mamy z Holandii' rozpoczęty przez mama mikolaja, 31 Styczeń 2013.

1. mama mikolaja

mama mikolaja Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Wtam

chcialam was zapytać czy macie jakieś miejsca na wakacje letnie z dziećmi z masa atrakcji , ładna pogoda itd. Na wakacje w ciepłych krajach za bardzo nas nie stać , myśle żeby pojechać gdzieś autem do Francji albo .... On właśnie niewiem gdzie ???
    Czekam na jakieś podpowiedzi ??

2. aOLA

aOLA Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    polecam efteling masz do niego ok 100km W srodku jest hotel nie wiem jak wygląda to cenowo To najpiekniejsze miejsce w Holandii dla moich dzieci i dla mnie tez :) przynajmniej raz w roku jestesmy No i w wakacje warto tak jechac na 2dni bo w 1 ciezko bedzie
    Efteling, Sprookjes bestaan - Efteling
    Francja jest dosc droga No chyba ze pojedziecie do dinsneylandu
    Polecam w belgi plopsalad (cos jak efteling)
    delfinarium waalwijku
    ale do wioski indianskiej tam tez mozna na pare dni(tu jeszcze nie dojechalismy) Ontdek het nieuwe Slagharen - Attractie- & Vakantiepark Slagharen

3. reklama
  4. Agss

Agss Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A ja polecam popatrzeć na vakantieveilingen tam są różne campingi i bungalow. Ja w zeszłym roku w Austrii na campingu byłam i obok nas para z małym dzieckiem (;
    A można po taniu pojechać.

5. Ayni

Ayni Umm Adam

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Austria jest piekna, mialam wielu klientow,ktorzy zamawiali tam wakacje. Rowniez o niemieckich sasiadow jest ladnie,przyroda i tanio. Ja jestem z tych , co kochaja nature i mi np parki rozrywki czy takie tam niepotrzebne, byleby bylo czym oko nacieszyc i swieze powietrze :)

Francji nie polecam bez znajomosci choc podstaw francuskiego. Dla francuzow pytanie zadane w jezyku angielskim o toalete wywoluje zdziwienie... I odpowiedz w jezyku francuskim, a szkoda, bo piekny kraj...

6. mama mikolaja

mama mikolaja Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    wszystko wszystkim poszukam chyba cos w holandi a aquapqrkiem nad morzem , moje dzieci tylko chca do wody ..... jakis plac zabaw itd. do pl pojade tylko na tydz bo brak czasu wiec latwiej bedzie tutaj cos zorganizowac.

7. arabica

arabica Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    a może do Polski nad morze? Do Jastrzębiej Góry? Wiesz tam jest bardzo fajny hotel Primavera, który moim zdaniem jest idealny na rodzinne wakacje.

8. gucioo

gucioo Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A co myślicie o zorganizowanych wakacjach z biurem podróży, z dziećmi? Ktoś z Was się odważył i był na takich?

9. aOLA

aOLA Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja byłam 2razy z biura D-reizen (raz z dziecmi raz bez) teraz jedziemy w czerwcu na 2 tyg do Turcji Takze e ja polecam takie wczasy

10. reklama
  11. AnnaJ007

AnnaJ007 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    gucio to zależy co kto lubi robić na wakacjach i w jakim wieku są dzieci.My byliśmy kilka razy z biurem podróży a tak głownie jeździmy na własną rękę-mi ta forma bardziej odpowiada. W tamtym roku byliśmy z biurem, bo synek mały jeszcze był-9 miesięcy miał- i z takim maluchem to raczej dużo nie porobi się, ewentualnie trochę na plaży i w basenie. w tym roku już jedziemy ze znajomymi, mamy wynajęty dom, basen, blisko plaża, i okolica też ciekawa, będzie można zrobić kilka wypadów jednodniowych i coś zobaczyć.

12. Alex.

Alex. Wdrożona(y)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Gucio ja jestemn za:tak: My przeważnie korzystamy z Itaki, a podróżujemy z dziećmi. Nie ruszam się nigdzie bez nich. Zawsze byliśmy zadowoleni z naszych wypadów.

Poleć forum