reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie na wakacje z dziećmi ??

mama mikolaja

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Maj 2008
Postów
748
Miasto
VENRAY / HOLANDIA
Wtam

chcialam was zapytać czy macie jakieś miejsca na wakacje letnie z dziećmi z masa atrakcji , ładna pogoda itd. Na wakacje w ciepłych krajach za bardzo nas nie stać , myśle żeby pojechać gdzieś autem do Francji albo .... On właśnie niewiem gdzie ???
Czekam na jakieś podpowiedzi ??
 
reklama
polecam efteling masz do niego ok 100km W srodku jest hotel nie wiem jak wygląda to cenowo To najpiekniejsze miejsce w Holandii dla moich dzieci i dla mnie tez :) przynajmniej raz w roku jestesmy No i w wakacje warto tak jechac na 2dni bo w 1 ciezko bedzie
Efteling, Sprookjes bestaan - Efteling
Francja jest dosc droga No chyba ze pojedziecie do dinsneylandu
Polecam w belgi plopsalad (cos jak efteling)
delfinarium waalwijku
ale do wioski indianskiej tam tez mozna na pare dni(tu jeszcze nie dojechalismy) Ontdek het nieuwe Slagharen - Attractie- & Vakantiepark Slagharen
 
A ja polecam popatrzeć na vakantieveilingen tam są różne campingi i bungalow. Ja w zeszłym roku w Austrii na campingu byłam i obok nas para z małym dzieckiem (;
A można po taniu pojechać.
 
Austria jest piekna, mialam wielu klientow,ktorzy zamawiali tam wakacje. Rowniez o niemieckich sasiadow jest ladnie,przyroda i tanio. Ja jestem z tych , co kochaja nature i mi np parki rozrywki czy takie tam niepotrzebne, byleby bylo czym oko nacieszyc i swieze powietrze :)

Francji nie polecam bez znajomosci choc podstaw francuskiego. Dla francuzow pytanie zadane w jezyku angielskim o toalete wywoluje zdziwienie... I odpowiedz w jezyku francuskim, a szkoda, bo piekny kraj...
 
wszystko wszystkim poszukam chyba cos w holandi a aquapqrkiem nad morzem , moje dzieci tylko chca do wody ..... jakis plac zabaw itd. do pl pojade tylko na tydz bo brak czasu wiec latwiej bedzie tutaj cos zorganizowac.
 
a może do Polski nad morze? Do Jastrzębiej Góry? Wiesz tam jest bardzo fajny hotel Primavera, który moim zdaniem jest idealny na rodzinne wakacje.
 
A co myślicie o zorganizowanych wakacjach z biurem podróży, z dziećmi? Ktoś z Was się odważył i był na takich?
 
ja byłam 2razy z biura D-reizen (raz z dziecmi raz bez) teraz jedziemy w czerwcu na 2 tyg do Turcji Takze e ja polecam takie wczasy
 
gucio to zależy co kto lubi robić na wakacjach i w jakim wieku są dzieci.My byliśmy kilka razy z biurem podróży a tak głownie jeździmy na własną rękę-mi ta forma bardziej odpowiada. W tamtym roku byliśmy z biurem, bo synek mały jeszcze był-9 miesięcy miał- i z takim maluchem to raczej dużo nie porobi się, ewentualnie trochę na plaży i w basenie. w tym roku już jedziemy ze znajomymi, mamy wynajęty dom, basen, blisko plaża, i okolica też ciekawa, będzie można zrobić kilka wypadów jednodniowych i coś zobaczyć.
 
reklama
Gucio ja jestemn za:tak: My przeważnie korzystamy z Itaki, a podróżujemy z dziećmi. Nie ruszam się nigdzie bez nich. Zawsze byliśmy zadowoleni z naszych wypadów.
 
Do góry