reklama

gdzie na wakacje

Temat na forum 'Tu zapytaj' rozpoczęty przez izaiala, 27 Luty 2010.

1. izaiala

izaiala Początkująca w BB

witam:)
    wiem wiem pelnia zimy ale mnie juz sie marza wakacje. ja wybieram sie z corkami juz w maju do stronia slaskiego ale godziny cale spedzilam przy kompie i nie wiem czy to dobry wybor dla 1,5rocznego dzidzia i 4letniej dziewczynki.
    pomozcie jak macie jakies fajne i sprawdzone sposoby na wyjazdy
    pozdrawiam i oby do wiosny!:-)

2. ollcia82

ollcia82 mama łobuza Bartka :)

Ustroń to bardzo dobry wybór :tak: byliśmy w zeszłym roku, nasz synuś miał wtedy 8 miesięcy i w tym roku równiez tam się wybieramy :tak: jest co robić, dużo atrakcji na miejscu - na Równicy, na Czantorii, Leśny Park Niespodzianek, mini lunapark, rzeka, można się poopalać, można się wybrać do Wisły do Cieszyna, bliziutko jest do Czech ;-)

3. reklama
  4. ola87r

ola87r Zaangażowana w BB

to nawet nie tyle gdzie, ale z kim, bo to jest wazne. Z biur podrozy ktore sa dobre na takie wyjazdy polecam krakowski Harctur

5. Mama Helenki

Mama Helenki i Aniki :D

6. ola87r

ola87r Zaangażowana w BB

polecam wycieczki z fun clubem z poznania, sa tani i maja dobre oferty i dobrze to organizuja

7. rabarbar

rabarbar Fanka BB :)

Na szczęście wiosna już nadeszła i teraz powinno się już na całego myśleć o tym, gdzie się wybrać na wakacje. Tylko wiecie ja się nawet obawiam tego, że teraz może być już za późno, żeby znaleźć jakieś fajne miejsce.
    Pomysłów na to, gdzie pojechać jak zwkle mam mnóstwo. Ale najbardziej chciałabym pojechać na nasze polskie morze. Bo niestety wstyd się przyznać, ale jeszcze nie byłam nad morzem.
    Gdzieś mi się rzuciło w oczy, że bardzo fajnym miejscem na wyjazd jest Jastrzębia Góra i hotel Primavera. Ciągnie mnie tam z kilku powodów, po pierwsze jest nad morzem, po drugie dla dzieciaków przewidziane są atrakcje, po trzecie jest tam centrum spa. I miło by było wyskoczyć na jakiś masaż, albo maseczkę. Chciałabym tam pojechać. A jak się nie uda to pewnie znowu w Bieszczady;)

8. milunka

milunka Zaciekawiona BB

Ja w tym roku postanowiłam pozwiedzać nasze polskie regiony. Ostatnio okryłam Pojezierze Brodnickie. Niesamowicie malownicze tereny. Fajną ofertę na wypad ma tamtejszy hotel Głęboczek. Można aktywnie spędzić czas na kajkach czy rowerach. Kusi mnie też winoterapia, czy ktoś z was może korzystał z takiej kąpieli?

9. mala_czarna123

mala_czarna123 Początkująca w BB

My co roku jeździmy nad polskie morze i w tym roku chciałabym się wybrać z dzieciakami gdzieś dalej. Najlepiej do jakiegoś ciepłego kraju. Ostatnio widziałam konkurs z wycieczką na Cejlon organizowany przez Klub Miłośników Dobrej Herbaty :) jakby udało się wygrać to byłyby darmowe wakacje.

10. reklama

Poleć forum