reklama

Gdzie nad Polskie morze

Temat na forum 'Niezbędnik podróżnika' rozpoczęty przez agacaga, 5 Marzec 2011.

1. agacaga

agacaga Początkująca w BB

Prosze o porady gdzie mozna fajne spedzic wakacje z 4 letnim dzieckiem. Bylismy juz w Mielnie, Rewalu, Łebie, Dziwnowie.
    Na ten rok jakos nie mam pomyslu.
    Dziekuje za porady

2. Madzia_33

Madzia_33 Mama Julki i Krzysia !!!

proponuje Niechorze... jest sympatycznie i nie ma takiego tłoku jak w Mielnie , łebie czy Władku
    Plaza fajna, lasy blisko w Pogorzelicy (plaza bardziej lużna) Tanie zabawy dla młidych (trampoliny i mikro sale zabaw bez limiyu czasowego)My jezzimy co roku do Kormorana Jak Cie stać to polecam "Sandre"

3. reklama
  4. natalia1645

natalia1645 Zaangażowana w BB

Ja proponuje Darłówko:) super miejscowosc:) bylam tam 3 razy i pewnie jeszcze odwiedze tamte strony:)

5. szóstkowa mama

szóstkowa mama Fanka BB :)

Ja również polecam Darłówko,ale i Dąbki,które są około 7 km przed Darłówkiem.Tam jest świetnie,mała miejscowość,las,morze i jezioro i mnóstwo atrakcji bez tłumów!!!

6. kurka_pieczona

kurka_pieczona Szczęśliwa mamusia:)

Ja polecam Jastarnie, Darłówko również miło wspominam:)

7. Dagac23

Dagac23 Zaciekawiona BB

ja tez polecam Darłowko poprostu super bylam tak rok temu i teraz tez tam sie wybieramy super polecam !!!!!!

8. Dagac23

Dagac23 Zaciekawiona BB

w darlowku bylismy kilka razy i tak jak pisalam jest super a co jeszcze polecacie i jakies namiary z gory dzieki :)))))))))))))))))))

9. szafiarka

szafiarka Początkująca w BB

ja bardzo dobrze wspominam wakacje w Ustce-owszem Darłówko też jest dobrym miejscem, ale przy plażach Ustki wypada blado. Co roku jeździmy na dBałtyk- na dłużej do Ustki. Kiedyś zatrzymaliśmy się na kilka dni w darłówku, ale szybko stamtąd ucieklismy- do Ustki. Zresztą te 2 miejscowości są tak blisko siebie, że można w chłoden dni jeździć na basen do Darłowa, a w Ustce leniuchować na zach. plaży (szczególnie te od strony Lędowa, są piękne...i puste)

10. reklama
  11. Dagac23

Dagac23 Zaciekawiona BB

no a co sadzicie o rowach kolo ustki ? moze tam willa aura ROWY wyglada superrrrrr :))))) hmmmmmmmm jak polecasz USTKE napewno tam zawitamy :))))))))

12. Dagac23

Dagac23 Zaciekawiona BB

a dziwnow co sadzicie ????????????????

Poleć forum