reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

gdzie najlepiej kupić nifty pro?

Może nie Nifty ale w Alabie kupując przez internet czasem zdarza się jakiś kod na Harmony. Ostatnio w przeciągu 2 tygodni dwa razy był kod na -25% czyli w zależności jaki pakiet weźmiesz czy same trisomie czy rozszerzony cena wychodzi od 1510-1610 zł tylko trzeba pilnować na te kody jednorazowe na ich stronie. Trzeba pamiętać że lekarz musi wypisać skierowanie do pobrania na stronie Alabu.
 
reklama
co sorawilo, że wybrałaś sanco?
Chcialam nifty, ale nie chciałam robić przez jakieś centra medyczne, bo bylam w leżącej ciązy i nie chciało mi się z tym paprac, dodatkowo bylam po śmierci dziecka, a wiedzialam, ze takie coś wiąże sie z dwiema wizytami lekarskimi.i wywiadem lekarskim. Ja chciałam pobrac krew i potem dostac do ręki wyniki bez lekarza, ktory je omówi.
Nie znalazłam oficjalnej strony nifty z taką opcją. Więc szukalam czegos innego i najbardziej przemowiło do mnie sanco.

Dodatkowo nie chcialam, zeby moje badania byly robione w kraju azjatyckim.
 
Chcialam nifty, ale nie chciałam robić przez jakieś centra medyczne, bo bylam w leżącej ciązy i nie chciało mi się z tym paprac, dodatkowo bylam po śmierci dziecka, a wiedzialam, ze takie coś wiąże sie z dwiema wizytami lekarskimi.i wywiadem lekarskim. Ja chciałam pobrac krew i potem dostac do ręki wyniki bez lekarza, ktory je omówi.
Nie znalazłam oficjalnej strony nifty z taką opcją. Więc szukalam czegos innego i najbardziej przemowiło do mnie sanco.

Dodatkowo nie chcialam, zeby moje badania byly robione w kraju azjatyckim.
rozumiem... też biorę sanco pod uwagę. Musze jeszcze trochę poczytać i porównać.

Bardzo mi przykro z powodu tego co przeszłaś...
 
Ja robiłam nifty z testdna. Też się bałam, czy to nie jakiś przekręt, więc zadzwoniłam i umówiłam się na pobranie w przychodni z płatnością gotówką. Powiedzieli, że to będzie zależeć czy w placówce się zgodzą, ale ostatecznie nie było problemu. Wyniki jakoś dość szybko były, chyba 9 dni. Nie korzystałam z konsultacji genetyka, bo wszystko było w porządku, to nie jest obowiązkowe. Po prostu poszłam na zwykle pobranie krwi, jedynie trochę papierów trzeba było wypełnić.
 
Ja robiłam nifty z testdna. Też się bałam, czy to nie jakiś przekręt, więc zadzwoniłam i umówiłam się na pobranie w przychodni z płatnością gotówką. Powiedzieli, że to będzie zależeć czy w placówce się zgodzą, ale ostatecznie nie było problemu. Wyniki jakoś dość szybko były, chyba 9 dni. Nie korzystałam z konsultacji genetyka, bo wszystko było w porządku, to nie jest obowiązkowe. Po prostu poszłam na zwykle pobranie krwi, jedynie trochę papierów trzeba było wypełnić.
a w jakim mieście? Bo chętnie też skorzystałabym z opcji płatności na miejscu!
 
reklama
a w jakim mieście? Bo chętnie też skorzystałabym z opcji płatności na miejscu!
Nowy Sącz
Zadzwoń na infolinię i dopytaj czy w Twoim mieście jest taka możliwość. Pani na infolinii była bardzo pomocna. W sumie biorą za to kupę kasy, więc im też zależy żeby "złapać" klienta.
 
Do góry