reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie najlepiej na wakacje z 4 latkiem?

Dołączył(a)
2 Kwiecień 2013
Postów
5
Witajcie, jeżeli macie pomysły , gdzie najlepiej się wybrać na wakacje z przedszkolakiem , 4-latkiem, to zapraszam do dyskusji.
 
reklama
Polecam Egipt! Zwłaszcza przed sezonem, ponieważ nie jest jeszcze tak gorąco. Oferty hoteli są bardzo bogate, często dostosowane dla rodzin z dzićmi. My byliśmy już kilka razy, zawsze wybieramy holel z brodzikiem, zjeżdżalniami, a dzieci tak się dobrze bawią, że wracają z płaczem do domu :tak:
 
Polecam Egipt - najlepiej początek czerwca lub druga połowa września. Polecam też Grecję, ale nie sierpień, bo wtedy grecy mają wakacje i wszędzie wielkie tłumy! Kolega jedzie teraz z rocznym i 3 letnim dzieckiem do Turcji. Natomiast mój kuzyn wyjeżdża na tegoroczne wakacje ze swoim 2 letnim synem do Chorwacji. Masz już duże dziecko - wiele możliwości.
 
Ja polecam Turcję, w fajnych hotelach mają naprawdę świetne programy animacyjne dla dzieciaków, zwykle również z animatorkami polskojęzycznymi.
Super jest też na Teneryfie, klimat sprzyjający dzieciakom i polecam Lorro Park, dzieciak będzie zachwycony, a dorosły też nie będzie się nudził.
 
My w tym roku chcieliśmy polecieć do Włoch z naszym synkiem co wy na to ? Boje się trochę bo to jego pierwszy wyjazd za granicę.
 
A ja tam wolę Polskie strony. Czteroletni maluch będzie się dobrze bawił wszędzie pod warunkiem, że zapewni się mu trochę rozrywki chociażby w postaci kawałka piaskownicy:)
 
Ja bym z dzieckiem nie pojechała do państw, które przechodzą różne perturbacje (Turcja, Egipt czy Grecja). Kiedyś na lotnisku w Atenach przesiedziałam półtorej doby, bo pracownicy lotniska mieli protest... dla dziecka to koszmar.

Podobają mi się wyjazdy w zakątki Polski, gdzie można odizolować się od codziennego życia, np. Bieszczady - najlepiej, by nie było dostępu do neta, bo wtedy rodzinnie można skupić się na wolnym czasie.
Podobają mi się też oczywiście hiszpańskie, włoskie czy portuglaskie wakacje, ale polecam też Bułgarię :-) Teraz właściwie każdy dobry hotel ma animatorów dla dzieci.
 
Z 4 latkiem to można wszędzie :tak: Zresztą z dzieckiem w każdym wieku można wszędzie :-D:-D

No przepraszam z dzieckiem w wózku w góry to chyba średni pomysł :-D choć ludzie radzą sobie z nosidłami .
Ja ze swoimi i nad naszym morzem byłam , egipt , bułgaria , włochy też już maja zaliczone .
W sumie w górach nie były dzieciaki , ale już niedługo .
Także można wszędzie oby plac zabaw był :-D
 
reklama
4 latek mało będzie pamiętał z tych wakacji. :) Jednak polecam po prostu nad morze.. Zapewniam wybawi się za wszystkie czasy :D
 
Do góry