reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie najlepiej na wakacje z 4 latkiem?

Jeśli chodzi o zagranicę to ja oczywiście jestem zawsze za Francją :D. Natomiast można też wyjechać gdzieś bliżej Polski, chodzi mi o kraje sąsiedzkie, jeśli to pierwsza zagraniczna podróż z dzieckiem. Z Tosią byłam w Hiszpanii, Włoszech i Anglii, gdy miała 4 lata. Bardzo fajnie, ale myślę, że większość też zależy od hotelu i miasta. Jeśli masz dziecko bardzo energetyczne to radzę gdzieś, gdzie nie trzeba długo jechać/lecieć.
 
reklama
Miesiąc temu byłam w Egipcie ze swoją córeczką 3-letnią i wszystko było super. Ale musisz zadbać o dobry hotel , o transport. Wszystko musi być tip-top , chyba ze wcześniej już tam byłaś. Ja zamówiłam sobie bilety miesiąc wcześniej tutaj Link do: Tanie loty do Egiptu - Bilety lotnicze Egipt - eLoty.pl bo mieli najtansze i pózniej sobie zarezerwowałam hotel. Egipt mogę jak najbardziej polecić !
 
Do góry