reklama

Gdzie naprawić komputer?

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez KaczkaPuchaczka, 14 Styczeń 2012.

1. KaczkaPuchaczka

KaczkaPuchaczka Początkująca w BB

Hej, wiecie gdzie naprawić komputer? przy włączeniu pojawia się niebieski ekran, po czym się resetuje... pomóżcie...

2. justi82

justi82 Kubusiowa mama

U mojego męża :-) A tak serio to poszukaj wśród znajomych kogos kto się orientuje. Być może windowsa wywaliło i wystarczy wgrać od nowa :-)

3. reklama
  4. Niuniawwa

Niuniawwa Początkująca w BB

ja swojego kompa naprawiałam na pogotowiu pc doc. tam na pewno Ci pomogą

5. teresaw

teresaw Zaangażowana w BB

A ja naprawiałam w Serwisie na Złotej tutaj. Tam szybko naprawiają. Naprawiają również u klienta za dodatkową opłatą.

6. mariamiara

mariamiara Początkująca w BB

Dobrze, by było jakbyś napisała skąd jesteś. Ja z Poznania i jak się coś dzieje to naprawiam tutaj

7. maximum

maximum Fanka BB :)

Na szczęście mam w rodzinie takich 'naprawiczy' więc nigdy nie muszę się martwić

8. venus27

venus27 Fanka BB :)

Masz laptopa czy stacjonarny do naprawy?

9. luna89

luna89 Fanka BB :)

Zależy z jakiego miasta jesteś. Jeżeli znad morza nie będę Ci przecież polecać serwisu ze Śląska ;). Ogólnie rzecz biorąc popytaj znajomych, gdzie naprawiają swoje komputery. Ja nie mam z tym większego problemu, bo mam przyjaciół, którzy zajmują się tym na co dzień :)

10. reklama
  11. Dulce

Dulce Fanka BB :)

Mój komputer miał podobne objawy, gdy wysiadł zasilacz, nie staraj się na siłę włączać i sprawdzac, czy może coś się nie zmieniło, bo w końcu Ci wybuchnie (tak było u mnie). Zorientuj się najpierw, co się zepsuło i czy opłaca się to naprawiać, czasem za cenę naprawy można nabyć używaną część.

12. mała_mi36

mała_mi36 Zaciekawiona BB

Rozpytaj się w okolicy może jakiś młody sąsiad akurat jest majsterkowiczem i sobie bez problemu poradzi z takimi objawami :)

Poleć forum