reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

gdzie nas kopią nasze maluchy:)

ja to odczuwam ruchy róznie raz na dole raz na górze najlepsze jest jak patrze na brzuch i mam pępek taki wypchany na zewnatrz a pare sekund pozniej taki w dół wklepany jest nawet nie wiem od czego to tak zalezy ale kopie okropnie czasami a czasami to wgl cisza caly dzien
 
reklama
ja najczęściej czuję kopanie po prawie stronie w dole brzucha, czasami jak mnie zacznie ładować to widać jak brzuch podskakuje heheh na razie ułożony jest pośladkowo
 
Mój mały się znowu przekręcił i teraz kopie na dole brzucha po lewej stronie, wczoraj siedzieliśmy z mężem, przyłożył rekę i mały go kopał po ręce :tak::-p:laugh2:
 
Moja dzidka kopała na początku tylko z prawej strony na dole, ale ostatnio zaczęła podróże :D kopie już po całym brzuszku :) Jak dla mnie fajnie bo jak kopała na dole to mnie łaskotało i śmiałam się w głos sama do siebie w miejscach publicznych, gdzie nie zawsze odbierano mnie jak osobę o zdrowych zmysłach :D:D::D
 
U mnie kopniaczki występują w dole brzucha ,najczęściej też dostaje po pęcherzu.Wieczorami się przesuwa małe ku pępkowi.Jak zapukam w brzuszek to zaraz odpowiada i tak wędruje za dzwiękiem .
 
ojej! jak słodko :) ciekawe czy mój też by tak podążał? z dnia na dzień robi się co raz to bardziej ruchliwy. czasem mam wrażenia jakby w ogóle nie spał!
 
skorupka, ja to samo myślałam dzisiaj w nocy :-) Mój kopał mnie wczoraj cały dzień i do 3 nad ranem. Ja nie wiem, kiedy on wypoczywa :-) Jakiś nocny marek mi rośnie :-) A kopie mnie w różnych miejscach, najczęściej w dole podbrzusza. Czasami tak się wypnie, że w tym miejscu, gdzie jest, mam brzuch twardy jak skała. No i powoli zaczynam odróżniać kopniaczka od takiego "pocierania się". Tylko jeszcze nie wiem, która to czkawka :-)

Aaa, no i chciałam dodać, że mój też jest bardzo towarzyski. Chyba za tatusiem :-D Może się nie ruszać ale jak tylko dotknę brzuszek, to zaczyna się wiercić :-D
 
reklama
mnie tez w sumie wszędzie kopie,często takie pojedyncze mocne kopnięcia to wiem że chyba raczej gireczkami daje czadu hhe,raz po jednej za sekunde po przeciwnej stronie, najlepiej jak kopie,kopie,odkrywam brzuch jak chcę mężowi pokazać i aby sobie dotknął to przestaje,już któryś raz z kolei tak robi cwaniak mały :happy2:,
 
Do góry