reklama

gdzie o siebie zadbać

Temat na forum 'Ładna mama' rozpoczęty przez domi888, 19 Listopad 2014.

1. domi888

domi888 Zaciekawiona BB

Czy znacie w Opolu jakieś miejsca, typu spa, odnowa biologiczna, fryzjer , kosmetyczka, gdzie można zapomnieć o całym świecie?:)

2. brzózkaa

brzózkaa Zaciekawiona BB

jeśli o spa i odnowę biologiczną chodzi to znam Arkadię, mają bardzo fajny taras z widokiem na miasto :)

3. reklama
  4. mamanatanielka

mamanatanielka Zaangażowana w BB

Moim zdaniem jeśli spytasz wujka google na pewno ci pomoże, ale mam koleżankę z opola podpytam czy zna coś sprawdzonego, a tak z marszu - wskocz do wanny z książką i zapomnij o całym świecie:)

5. marcyska34

marcyska34 Zaciekawiona BB

Sprawdź czy w Twoim mieście jest sklep ziko dermo, oni często robią tam fajne akcje m.in. spotkania z dermokonsultantkami, które fachową doradzają jak o siebie dbać

6. anecz_ka85

anecz_ka85 Zaciekawiona BB

Hej dziewczęta,
    słyszałyście o spa baby? Warto? Znalazłam ofertę w necie i zastanawiam się...może wykupić sobie taką wizytę? :-)

7. Berenika88

Berenika88 Aktywna w BB

8. MariolkaRak

MariolkaRak Początkująca w BB

9. ewasas

ewasas Aktywna w BB

Od czasu do czasu chodzę do kosmetyczki, bo profesjonalistka paznokcie wymodeluje i zadba o nie jak nikt inny. Moja Pani Kasia pracuje na colorgel'ach z opi, więc paznokcie będę miała 3 tygodnie bez problemu. Teraz przed majówką ide w piątek.

10. reklama
  11. dawnaM

dawnaM Zaciekawiona BB

ja też do kosmetyczki, ale na hybrydy, ale mam problem bo ja pod względem materiałów jestem dość wymagająca i jeśli nie zna lakierów MakeAR tzn, że jednak nie jest na najwyższym poziomie, więc wybieram inną... takim sposobem mam tylko jedną kosmetyczkę ulubioną, która robi mi idealne hybrydy

12. pipi123

pipi123 Fanka BB :)

ja mam kilka właśnie lakierów z makear bo znajoma mi poleciła i kupiłam kilka na próbę i spisuję się dobrze. Nakładają się i kryją dobrze, ostatnio miałam nawet ponad 3 tyg. Najbardziej spodobała mi się ta sera chameleon która zmienia kolor pod wpływem światła.

Poleć forum