reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie pojechac na wakacje?

a co myślicie np. o Krakowie? piekne miasto i blisko mnie ;D ;D ;D

Mimi gratis masz ode mnie wielkiego buziaka za przybycie! :-*
 
reklama
no fajnie fajnie... ale ja mam do Krakowa jakieś 700km :(
no... chyba, że nam wakacje wypadną w Zakopcu (mało prawdopodobne :( )
 
Jednoa jest pewne, napewno bedzie cieżko bo jesli już miejsce będzie pasowało kazdej to bedzie problem z terminem - nie każdej w tym czsie bedzie pasowało...
 
no i co - gadamy i gadamy, a nie nic nie wiadomo nadal. zrobmy jakies glosowanie, u licha! ja jestem za wawa, bo latwo dojechac pociagiem zewszad i za trzecim weekendem maja (nie ma jeszcze sesji, a juz po chwili wytchnienia od dlugiego weekendu)
 
Oj będą schody, ja też jestem za centrum tyle,że zastanówcie się nad kosztami tego wszystkiego,pomijam dojazd ale przecież bez sensu gnać pół Polski żebyśmy posiedziały trzy godziny w pubie,a zatem nocleg.No i tu Kraków albo Kazimierz przoduje w oszałamiających cenach.Warszawa też nie lepsza,może znacie jakiś fajny ośrodek, w którym można byłoby zainstalować się np.w czterech domkach.
Mi bardziej pasuje koniec czerwca ale wtedy już nie będzie kompletu :) maj mam zawalony maturami ale jeden weekend się wykroi.
 
reklama
KObiety które mieszkają nad morzem, szukamy niedrogiego ośrodka wczasowego. Chodzi nam o pobyt 7 dniowy z dzieckiem. Potrzebna jest nam faktura bo wtedy zwrócą nam za pobyt u Pawła w pracy, nie ma to jak budżetówka :D. Proszę jak znacie jakieś to dajcie mi znać>
 
Do góry