reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie poród - Kraków

reklama
I jak wspominacie porod(jaki był naturalny czy cc)I opiekę i co możesz powiedzieć o salach
Wszystkie miałyśmy naturalny. Opieka genialna byłyśmy traktowane jak ludzie A nie jak jedna z wielu. Podejście indywidualne do pacjenta. Mnie trzymali tydzień bo urodziłam przed 37tyg i miałam ciężki poród i mnóstwo chorób w ciąży a po porodzie od razu pobierał krew bo zemdlalam i z samego rana miałam krew przetaczana bo anemia wyszła. Więc jestem bardzo zadowolona że poradzili sobie z komplikacjami.
Przed porodem i po byłam na sali dwuosobowej, pościel zmniali codziennie na swieza
 
Wszystkie miałyśmy naturalny. Opieka genialna byłyśmy traktowane jak ludzie A nie jak jedna z wielu. Podejście indywidualne do pacjenta. Mnie trzymali tydzień bo urodziłam przed 37tyg i miałam ciężki poród i mnóstwo chorób w ciąży a po porodzie od razu pobierał krew bo zemdlalam i z samego rana miałam krew przetaczana bo anemia wyszła. Więc jestem bardzo zadowolona że poradzili sobie z komplikacjami.
Przed porodem i po byłam na sali dwuosobowej, pościel zmniali codziennie na swieza
Ooo Miłe zaskoczenie,to dobrze że świetna opieka I tak traktują pacjenta,że dbają o jego komfort A po porodzie to podstawa,a dzidzia ile miała? A do lekarza chodzilyscie ze szpitala czy do kogoś innego?A jak jest z wyprawka do szpitala-jak potrzeba bo każdy szpital ma swoje wytyczne co do rzeczy ubrań i środków higieny dla dzidzi
 
Ooo Miłe zaskoczenie,to dobrze że świetna opieka I tak traktują pacjenta,że dbają o jego komfort A po porodzie to podstawa,a dzidzia ile miała? A do lekarza chodzilyscie ze szpitala czy do kogoś innego?A jak jest z wyprawka do szpitala-jak potrzeba bo każdy szpital ma swoje wytyczne co do rzeczy ubrań i środków higieny dla dzidzi
My chodzilysmy do lekarza z tego szpitala. Przychodził sprawdzał co i jak. A jak go nie było to przez telefon decydowal o moim porodzie A z rana przyszedł i powiedział mi czemu muszą mi krew przetoczyc. Jak braknie Ci ubrań czy pieluch to w szpitalu dają. Do kąpieli to chcieli tylko jakąś oliwke krem jakby było odparzenie i w sumie tyle. Pokazywały przy wypisuje jak dbać o pepuszek i o witaminie d3
 
reklama
Ooo Miłe zaskoczenie,to dobrze że świetna opieka I tak traktują pacjenta,że dbają o jego komfort A po porodzie to podstawa,a dzidzia ile miała? A do lekarza chodzilyscie ze szpitala czy do kogoś innego?A jak jest z wyprawka do szpitala-jak potrzeba bo każdy szpital ma swoje wytyczne co do rzeczy ubrań i środków higieny dla dzidzi
A do jedzenia można się przyczepić bo nie przyprawiają na tyle żeby czuć smak ale to chyba jak w każdym szpitalu. Za to po porodzie byłam tak głodna i zmęczona że pozwolili jechać mężowi po zestaw z tortilla do McDonald A zjadłam tylko parę frytek i trochę coli :) rodzilam 12godz że skurczami bo nie liczę zakładanego balonika dzień wczesniej do wywołania porodu
 
Do góry