reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie poród - Kraków

Mój też chciał ale się obawiał i wiem już że jak mężczyzna ma wątpliwości to lepiej go nie brać. Przyjaciółki mąż mówił od początku że chce być i był wsparciem. Mój był tylko do skurczy A jak zaczęłam przec to kazali mu wyjść bo robił się blady. Mąż siostry od początku mówił że nie chce być więc ja byłam z nia
Po tym co piszesz to też tak zrobię że jak będzie chciał to będzie A jak nie to też będzie dobrze samej może być lepiej bo się zajmę porodem A nie facetem ale wszystko przed nami
 
reklama
Po tym co piszesz to też tak zrobię że jak będzie chciał to będzie A jak nie to też będzie dobrze samej może być lepiej bo się zajmę porodem A nie facetem ale wszystko przed nami
Położna i tak co chwilę przychodzą A u siebie w pokoju mają podgląd do tętna dziecka więc szybko reagują jak coś się dzieje
 
Położna i tak co chwilę przychodzą A u siebie w pokoju mają podgląd do tętna dziecka więc szybko reagują jak coś się dzieje
Aha no to dobrze mam nadzieję że szybko pójdzie bo teraz dużo myśli i mętlik w głowie,A poza tym to odczuwam bóle w kazdej pozycji i przy chodzeniu I skurcze
 
Aha no to dobrze mam nadzieję że szybko pójdzie bo teraz dużo myśli i mętlik w głowie,A poza tym to odczuwam bóle w kazdej pozycji i przy chodzeniu I skurcze
Miałam tak samo. Najważniejsze to nie czytać jak wygląda poród itd. Miałam ten komfort że wcześniej nie wiedziałam A teraz niestety wiem
 
reklama
Słyszałem wiele dobrych recenzji. Dlatego pojechałem do Krakowa do tego szpitala, żeby zobaczyć wszystko osobiście. Mój mąż i ja zabraliśmy wiele rzeczy, więc większość iluggage.pl zostawiliśmy w przechowalni. Wycieczka z lekarzem przebiegła pomyślnie i odpowiedział na wszystkie nurtujące nas pytania.
 
Ostatnia edycja:
Do góry