reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie poród - Kraków

PODBIJAM TEMAT - zastanawiam się, który szpital jest najlepszy dla rodzenia w Krakowie. Wszyscy chwalą Żeromskiego, ale tam nacisk na poród SN i bez znieczulenia. prawdopodobnie będę trochę chciała, a troche musiała mieć CC. co myślicie o Siemiradzkiego?
 
reklama
PODBIJAM TEMAT - zastanawiam się, który szpital jest najlepszy dla rodzenia w Krakowie. Wszyscy chwalą Żeromskiego, ale tam nacisk na poród SN i bez znieczulenia. prawdopodobnie będę trochę chciała, a troche musiała mieć CC. co myślicie o Siemiradzkiego?
Siemiradzkiego sztos, rodziłam tam w lutym, świetne położne, super lekarze, lubią porody SN ale jest tam dużo cesarek. Leżałam na sali 3osobowej bardzo przestronnej, łazienka w sali duża i czysta. Bardzo pomagają w KP ale trzeba najlepiej poczekać na położna laktacyjna. Większość dziewczyn, które były na mojej sali (byłam 10 dni więc trochę się ich przewinęło) miała CC i nie narzekały na samą operacje. Jedzenie w szpitalu wybitne 🤭 bardzo tęsknię za ich obiadami 🙈
 
Siemiradzkiego sztos, rodziłam tam w lutym, świetne położne, super lekarze, lubią porody SN ale jest tam dużo cesarek. Leżałam na sali 3osobowej bardzo przestronnej, łazienka w sali duża i czysta. Bardzo pomagają w KP ale trzeba najlepiej poczekać na położna laktacyjna. Większość dziewczyn, które były na mojej sali (byłam 10 dni więc trochę się ich przewinęło) miała CC i nie narzekały na samą operacje. Jedzenie w szpitalu wybitne 🤭 bardzo tęsknię za ich obiadami 🙈
Potwierdzam! Tez rodziłam w lutym ale 2020. Jestem bardzo zadowolona zarówno z porodu jak i z opieki po. Na plus dostępność zzo na życzenie:)
 
Cześć. Czy możecie podzielić się opiniami o porodach w szpitalach w Krakowie pod kątem ochrony krocza i wyboru pozycji przy skurczach partych? Gdzie dają największą swobodę w tej kwestii i ochrona krocza jest traktowana naprawdę poważnie.
 
Do góry