reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

gdzie robicie zakupy?

Dołączył(a)
6 Czerwiec 2011
Postów
2
Szukam miejsca, gdzie mogłabym zrobić zakupy całościowe dla mojej córeczki. Wiadomo- wózek, łóżeczko, materac, pieluchy, ciuszki butelki, nie wiem, co jeszcze... koleżanka mi poleca sklep w Wawie na ul Bodycha- Zebra. Znacie go? warto tam się wybrać?
 
reklama
Eurobaby, Warszawa Puławska 430. Kupisz wszystko co będzie potrzebne. Od smoczków do wózków, fotelików i całych kompletów mebli;) Polecam.
 
Ostatnia edycja:
Byłam jakiś tydzień temu w Zebrze, całkiem ok, dużo ubranek, zabawek, bardzo miła atmosfera, myślę że jak ktoś ma po drodze to można zajrzeć. Jeśli macie wolny weekend to teraz warto bo są promocje na hasło 'facebook'
 
A w sklepach stacjonarnych rabatów nie ma? Ja tam zawsze wolę najpierw obejrzeć i sprawdzić przed zakupem wszystko no i z tym większym wyborem też bym polemizował, ponieważ często jest tak, że na stronie jest coś wystawionego chociaż fizycznie tego nie mają.
 
Pewnie też są,ale teraz przed świętami warto szukać promocji w sklepach internetowych. Jest o wiele większy wybór i ceny zdecydowanie niższe.
 
Jeśli chodzi o odzież dziecięcą i niemowlęcą to polecam ububu.pl .Wyłącznie markowa odzież tylko polskich producentów m.in. MM DADAK, GT Golińscy, Atut, GT, Wójcik...Taniej niż w sklepach stacjonarnych i gwarancja jakości. 1efd8167f6673451ec5063e5c5279220.jpg
 
Ja też kupuję ubranka dla dzieci przez internet, najbardziej lubię sklep kolorowemarzenia.pl, bo mają tam ogromny wybór odzieży dziecięcej i zawsze kupię wszystko, czego potrzebuję i dla synka, i dla córeczki. Kupuję u nich głównie ciuszki Mariquita (głównie w posezonowej przecenie) i MMDadak.
 
reklama
Ja robiłam w pierwszym uśmiechu. Kupisz wszystko, wózek, łóżeczko, pościel, pieluszki... generalnie wszystkie grubsze gadżety. Wiem że jest sklep stacjonarny w Częstochowie, ale ja kupuje przez neta. A ubranka to głównie na alle!
 
Do góry