reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

gdzie rodzić?pomocy

magdalenakowalska

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
23 Marzec 2009
Postów
39
Hej chciałam zasięgnąć porady.....mam obecnie łożysko brzeżnie przodujące i nie wiem czy będzie poród naturalny czy cesarka.Jestem w 22 tyg. i na dzień dzisiejszy po wizycie w szpitalu mam się zgłosić w 37 tyg celem rozwiązania i zobaczą czy naturalnie czy cesarka.Byłam tydzień w szpitalu Miejskim ale sama nie wiem gdzie mam teraz jechać może mi poradzicie ???????? proszę do jakiego ginek. chodzicie? bo ja do dr Sarapa?
 
reklama
Witaj, pierwszy raz rodziłam 2 lata temu w Bizielu ( bo tylko tam mogłam z cukrzycą ciążową) drugi raz ( 4 tygodnie temu) w Szpitalu Miejskim. Moim lekarzem prowadzącym w pierwszej i drugiej ciąży był doktor Skórczewski ( pracuje w Miejskim), dlatego też tym razem korzystając z okazji, że z cukrzycą mogłam rodzić w Miejskim pojechałam tam bez zastanowienia. Opieka super, warunki bardzo dobre, mój lekarz, który zawsze służył pomocą. W porównaniu z Bizielem, małemu po urodzeniu zrobili cały szereg badań, w Bizielu skończyło się na jednorazowym zmierzeniu cukru po porodzie, badanie słuchu i tyle. Na pewno naczytasz się różnych opinii, ale decyzję i tak będziesz musiała podjąć sama :-)
 
Witaj, pierwszy raz rodziłam 2 lata temu w Bizielu ( bo tylko tam mogłam z cukrzycą ciążową) drugi raz ( 4 tygodnie temu) w Szpitalu Miejskim. Moim lekarzem prowadzącym w pierwszej i drugiej ciąży był doktor Skórczewski ( pracuje w Miejskim), dlatego też tym razem korzystając z okazji, że z cukrzycą mogłam rodzić w Miejskim pojechałam tam bez zastanowienia. Opieka super, warunki bardzo dobre, mój lekarz, który zawsze służył pomocą. W porównaniu z Bizielem, małemu po urodzeniu zrobili cały szereg badań, w Bizielu skończyło się na jednorazowym zmierzeniu cukru po porodzie, badanie słuchu i tyle. Na pewno naczytasz się różnych opinii, ale decyzję i tak będziesz musiała podjąć sama :-)

hm...to byc moze przez dwa lata sie pozmienialo, bo ja tez z cukrzyca trafilam do Biziela i maly mial kontrolowany poziom cukru, mial porobione badania i ciagle ktos do niego przylazil. Poza tym babka z poradni laktacyjnej byla boska!!!!
 
A czy przy cukrzycu urodziłyście same czy było cc? Trochę się martwię bo chciała rodzić jak najbardziej naturalnie ale okazało się, że mam cukrzycę i nie wiem jak będzię z tym porodem. Możelepiej od razu załatwić sobie cesarkę, jak myślicie ?
 
A czy przy cukrzycu urodziłyście same czy było cc? Trochę się martwię bo chciała rodzić jak najbardziej naturalnie ale okazało się, że mam cukrzycę i nie wiem jak będzię z tym porodem. Możelepiej od razu załatwić sobie cesarkę, jak myślicie ?

Przy jednej i drugiej ciąży rodziłam naturalnie, cukrzyca nie jest chyba wskazaniem do CC, ja miałam jeszcze dodatkowo nadciśnienie indukowane ciążą i 10 cm mięśniaka (przy drugiej ciązy) i udało się naturalnie, poza tym to zawsze operacja, więc ja się nawet nie zastanawiałam na cesarką, chyba że lekarz by tak zalecił.

Pozdrowienia :-)
 
A ostatnimi czasy?

W miejskim na patologii są 3 osobowe sale, z tv lcd bez monet, wszystko wyremontowane, w każdym pokoju toaleta, prysznic w dobrym standardzie (czyste, zadbane etc)
A jak na porodówce nie wiem, ale pewnie podobny standard?


A jak w Bizielu?

2. Pozycje rodzenia, akcesoria łągodzące ból, ktoś się wypowie? Podobno najgorsza dla rodzących jest pozycja leżąca, czyli najpopularniejsza, czy jakiś szpital w Bydgoszczy daje inne możliwości rodzenia? Np podobno można rodzić w wodzie w Miejskim.
 
reklama
Witaj, pierwszy raz rodziłam 2 lata temu w Bizielu ( bo tylko tam mogłam z cukrzycą ciążową) drugi raz ( 4 tygodnie temu) w Szpitalu Miejskim. Moim lekarzem prowadzącym w pierwszej i drugiej ciąży był doktor Skórczewski ( pracuje w Miejskim), dlatego też tym razem korzystając z okazji, że z cukrzycą mogłam rodzić w Miejskim pojechałam tam bez zastanowienia. Opieka super, warunki bardzo dobre, mój lekarz, który zawsze służył pomocą. W porównaniu z Bizielem, małemu po urodzeniu zrobili cały szereg badań, w Bizielu skończyło się na jednorazowym zmierzeniu cukru po porodzie, badanie słuchu i tyle. Na pewno naczytasz się różnych opinii, ale decyzję i tak będziesz musiała podjąć sama :-)

Ja z cukrzycą rodziłam w Bizielu a drugie dziecko w MSWiA i lepiej wspominam.
 
reklama
Do góry