reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie rodzić w Krakowie

Dziewczyny, jestem obecnie w 3 msc ciąży i wybieram lekarza prowadzącego. Znajome sugerują, żeby była to osoba pracująca w szpitalu, gdzie będę chciała rodzić.
Chciałabym więc poznać Wasze opinie, gdzie rodzić w Krakowie? Czy warto zainwestować w prywatną położną?
Ja rodziłam na Kopernika, ale bez lekarza stamtąd ciężko się dostać niestety, bo tam jest sporo "skomplikowanych" przypadków 😉 Ale opieka w trakcie porodu i po porodzie plus opieka laktacyjna była na najwyższym poziomie i z czystym sumieniem polecam ☺️
 
reklama
W Żeromskim- planu nie miałam, ale to było jedno z pierwszych pytań..
Nacięcie było, ale bardzo niewielkie i nie mam śladu.
Doradztwo laktacyjne- genialne. I wsparcie w trudach karmienia- też cudowne.
 
Ja rodziłam na Ujastku w listopadzie 2021, mialam wykupiony apartament i planowe cc. Mogę polecić z całego serca ! :) do szpitala bylam przyjęta w czwartek wieczorem, dodatkowa wykupiona noc w apartamwncie i od tamtej pory dostawałam kroplówki przygotowawcze do cc, rano około 8 przeszłam z apartamentu do sali przygotowawczej do cc, tam dostalam kolejne kroplówki i trafiłam prosto na sale operacyjna. Synek pojawił się na świecie o 8.49 i pojechał do taty do apartamentu na kangurowanie :) ja w tym czasie bylam zszywana i dołączyłam do nich po około 20 minutach i dostalam synka do piersi. Personel mega pomocny i sympatyczny. Doradca laktacyjny przychodzi do Ciebie kiedy poprosisz i wszystko omawia :) polecam :)
Jeśli macie ochotę to nagrałam filmik o pobycie i o tym co spakować so szpitala ;)

 
Ja rodziłam na Ujastku w listopadzie 2021, mialam wykupiony apartament i planowe cc. Mogę polecić z całego serca ! :) do szpitala bylam przyjęta w czwartek wieczorem, dodatkowa wykupiona noc w apartamwncie i od tamtej pory dostawałam kroplówki przygotowawcze do cc, rano około 8 przeszłam z apartamentu do sali przygotowawczej do cc, tam dostalam kolejne kroplówki i trafiłam prosto na sale operacyjna. Synek pojawił się na świecie o 8.49 i pojechał do taty do apartamentu na kangurowanie :) ja w tym czasie bylam zszywana i dołączyłam do nich po około 20 minutach i dostalam synka do piersi. Personel mega pomocny i sympatyczny. Doradca laktacyjny przychodzi do Ciebie kiedy poprosisz i wszystko omawia :) polecam :)
Jeśli macie ochotę to nagrałam filmik o pobycie i o tym co spakować so szpitala ;)

 
Dziewczyny, jestem obecnie w 3 msc ciąży i wybieram lekarza prowadzącego. Znajome sugerują, żeby była to osoba pracująca w szpitalu, gdzie będę chciała rodzić.
Chciałabym więc poznać Wasze opinie, gdzie rodzić w Krakowie? Czy warto zainwestować w prywatną położną?
Mi ciążę prowadził dr Leśniak w Lk Medzie na grzegórzeckiej. Jest położnikiem. Rodziłam w Ujastku. Doktor świetnie się spisał, czułam się zaopiekowana i że jestem w kompetentnych rękach
 
reklama
Pierwszy poród na Siemiradzkiego- trauma do końca życia. 24 godziny w niesamowitym bólu. Niedoświadczone młode lekarki (pierwsza podczas badania paluchami przebiła worek owodniowy, druga po nacięciu krocza zszywała mnie na żywca chyba przez godzinę, podczas moich krzyków usłyszałam, żebym tak nie wrzeszczała bo mi dziecko ogłuchnie), anestezjolog nie potrafiący znieczulić zo (przyszedł ponownie dopiero po godzinie od pierwszej "próby" i stwierdził, że faktycznie mnie nie znieczulił), personel głuchy na wszelkie prośby o pomoc w redukcji bólu i porady typu "prosze skakać na piłce". Porady laktacyjne fatalne. Ocena: 1+
Drugi poród był na Ujastku. Wszystko było na plus, poza długim czekaniem na Izbie Przyjęć. Generalnie ocena: 5+
 
reklama
Do góry