reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie rodzić w Olsztynie? Szpital Malarkiewicza czy w Wojewódzkim?

reklama
ooo, widze, że koleżanka ma ten sam dylemat co ja :) w zadnym szpitalu nei jest płatne- od kilku lat znieczulenie jest refundowane. U Malarkiewicza na pewno łatwiej "wycyganić" znieczulenie. Ale moja kolezanka jak rodziła w wojewódzkim i trochę nad wyraz skręcała się z bólu to położna dała jej znieczulenie. Na początku porodu oceniają Twoją tolerancję na ból więc jak będziesz go zle znosic (albo pokazesz, ze zle znosisz ;)) to dostaniesz.
 
W sumie racja... Tylko który wybrać, słyszałam o warunkach panujących w Wojewódzkim.. Początkowo stawiałam na szpital w Biskupcu ale po kilku przykrych relacjach rodzących tam pań stwierdziłam że Olsztyn będzie lepszym rozwiązaniem. Więc zostaje kwestia albo Malarkiewicza albo Szpital Wojewódzki...
 
powiem tak: u Malarkiewicza jest wygodniej i ładniej a w wojewódzkim bezpieczniej (to jedyny szpital specjalistyczny w regionie gdzie 24/dobe są dostępni wszyscy specjaliści. Jeśli jednak nie będziesz miała żadnych problemow w ciąży (cykrzyca itp.) to pewnie na Twoim miejscu wybrałabym Malarkiewicza. Ja mam cukrzyce ciążową (co prawda nie biorę insuliny) i lekką arytmię dlatego dla bezpieczenstwa swojego i mojego synka wybrałam szpital wojewódzki. Pozdrawiam i bezproblemowej ciąży życzę ;)
 
reklama
U Malarkiewicza nie trzeba cyganić o znieczulenie, sami proponują. Warunki bardzo dobre, sale 1 i 2 osobowe ale i tak jest się samemu w pokoju, czyściutko. Nie ma atmosfery szpitalnej. Położne bardzo miłe. Też miałam wątpliwości ale nie żałuję wyboru. Ten szpital i żaden inny :)
 
Do góry