reklama

Gdzie rodzić w Olsztynie? Szpital Malarkiewicza czy w Wojewódzkim?

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Paolaxxxz, 14 Styczeń 2015.

1. Paolaxxxz

Paolaxxxz Początkująca w BB

Co polecacie ?
    Co ze znieczuleniem i warunkami?

2. mandika

mandika Początkująca w BB

oczywiście że ze znieczuleniem!

3. reklama
  4. Paolaxxxz

Tak tylko czy jest ono płatne w obu tych szpitalach?

5. musli_3

musli_3 Zaangażowana w BB

ooo, widze, że koleżanka ma ten sam dylemat co ja :) w zadnym szpitalu nei jest płatne- od kilku lat znieczulenie jest refundowane. U Malarkiewicza na pewno łatwiej "wycyganić" znieczulenie. Ale moja kolezanka jak rodziła w wojewódzkim i trochę nad wyraz skręcała się z bólu to położna dała jej znieczulenie. Na początku porodu oceniają Twoją tolerancję na ból więc jak będziesz go zle znosic (albo pokazesz, ze zle znosisz ;)) to dostaniesz.

6. Paolaxxxz

W sumie racja... Tylko który wybrać, słyszałam o warunkach panujących w Wojewódzkim.. Początkowo stawiałam na szpital w Biskupcu ale po kilku przykrych relacjach rodzących tam pań stwierdziłam że Olsztyn będzie lepszym rozwiązaniem. Więc zostaje kwestia albo Malarkiewicza albo Szpital Wojewódzki...

7. musli_3

musli_3 Zaangażowana w BB

powiem tak: u Malarkiewicza jest wygodniej i ładniej a w wojewódzkim bezpieczniej (to jedyny szpital specjalistyczny w regionie gdzie 24/dobe są dostępni wszyscy specjaliści. Jeśli jednak nie będziesz miała żadnych problemow w ciąży (cykrzyca itp.) to pewnie na Twoim miejscu wybrałabym Malarkiewicza. Ja mam cukrzyce ciążową (co prawda nie biorę insuliny) i lekką arytmię dlatego dla bezpieczenstwa swojego i mojego synka wybrałam szpital wojewódzki. Pozdrawiam i bezproblemowej ciąży życzę ;)

8. monia090

monia090 Fanka BB :)

U Malarkiewicza nie trzeba cyganić o znieczulenie, sami proponują. Warunki bardzo dobre, sale 1 i 2 osobowe ale i tak jest się samemu w pokoju, czyściutko. Nie ma atmosfery szpitalnej. Położne bardzo miłe. Też miałam wątpliwości ale nie żałuję wyboru. Ten szpital i żaden inny :)

Poleć forum