reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie rodzic w Poznaniu z cukrzyca ciazowa ?

reklama
Jestem otwarta na propozycję szpitali bo sama jeszcze nie zdecydowałam i chciałabym się jak najwięcej dowiedzieć od kobiet które rodziły w szpitalach w Poznaniu ;)
 
Dla dziecka tak naprawdę trzeba miec tylko chusteczki nawilżone do pielęgnacji pupy po smółce. Resztę zarówno dla mamy jak dla dziecka daje szpital. Pieluszki, kosmetyki do pielęgnacji malucha, octenisept, podkłady poporodowe, koszula do karmienia, kaftaniki dla dziecka, rożek, kocyki - wszystko jest.
Poród z mężem wiem ze jest możliwy. Maź wchodzi na porodówkę i zostaje do końca. Ja miałam ostatecznie CC wiec męża nie wpuszczono na salę, e dziecko widział zaraz po zabiegu, jeszcze gdy mnie szyto. On był przy tych wszystkich pomiarach,itp. Potem na sali poporodowej tez pozwolono zeby był do 2 w nocy (ciecie skończyło sie przed 22). Mężowie innych pacjentek tez tak siedzieli
 
Na salę operacyjną nie wpuszczają ze względów sterylnych. Nie znam tej historii. Ale znam wielu specjalistów i świetnych lekarzy w tym szpitalu, którzy ratują trudne przypadki i walczą o zdrowie i bezpieczeństwo malucha i mamy. Tak było np. ze mną. :)
 
reklama
Poród rodzinny w Raszei 20 zł. Oficjalnie to opłata za strój dla taty. Tata może być cały czas podczas naturalnego - wypraszają na badania, ale mój mąż nie wychodził. Ja niestety miałam na cito cięcie cesarskie, więc na blok operacyjny mąż nie mógł wejść. Syna mógł kangurować zaraz po porodzie przez 2h.
 
Do góry