reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie rodzic w Poznaniu z cukrzyca ciazowa ?

reklama
A jak wyglądają odwiedziny w raszei ? W tym samy pokoju gdzie leżę inne pacjentki czy gdzieś indziej ? Jak lekarze ?
Na sali na której leżysz. Jest kilka sali dwuosobowych i jedna czteroosobowa. Odwiedziny są w godzinach 14-20. Teoretycznie jedna osoba tylko do jednej pacjentki. Na dwie przymkną oko.

Lekarze, jak wszędzie różni. Ciężko mi się wypowiadać o lekarzach na położniczym, bo codziennie na obchodzie była inna lekarka. Położne na porodówce fajne, wspierają bardzo, dają dobre rady, szukają, jak Ci ulżyć. Na położniczym większość położnych też spoko.
 
Ale na raszei ojciec może siedzieć w pokoju razem z żoną ? Tak jak pisałaś od 14-20 dziecko też matka dostaje kiedy chce ?A można zostać dłużej w odwiedzinach niż do 20 ?
 
Ja po cesarce dostałam dziecko po 24h, po naturalnym chyba od razu (nie pamiętam). Dziecko, jeśli jest zdrowe i nie musi być pod inkubatorem, jest cały czas z Tobą do wyjścia ze szpitala. To Ty je karmisz, przewijasz, usypiasz itd. Nie masz możliwości bez wskazań medycznych, żeby oddać dziecko na noworodkowy.
Odwiedziny, nie ważne kogo, są 14-20. Tatuś też tylko w tych godzinach. I wypraszają po 20, jak zobaczą, że ktoś siedzi na sali u pacjentek.
 
Z jednej strony dobrze bo kobiety chcą odpocząć po porodzie a z drugiej potrzeba drugiej osoby po porodzie aby coś tam pomogła :) chyba któregoś dnia się tam przejade i zobaczę jak sale wyglądają itp . I też muszę odwiedzić polna :)
 
Z jednej strony dobrze bo kobiety chcą odpocząć po porodzie a z drugiej potrzeba drugiej osoby po porodzie aby coś tam pomogła :) chyba któregoś dnia się tam przejade i zobaczę jak sale wyglądają itp . I też muszę odwiedzić polna :)
Z tego co wiem, nie można wejsć na porodówkę o tak. Można ją zwiedzić tylko jeśli uczęszczasz do Szkoły rodzenia przyszpitalnej.
Zajrzyj sobie tutaj: Link do: Szpital Miejski im. Franciszka Raszei - Oddział Ginekologiczno-Położniczy tam masz fotogalerię. Gwarantuje Ci, że sale tak wyglądają jak na tych zdjęciach.
 
reklama
Do góry