reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie rodzić - Warszawa?

Starynkiewicza i Karowa jeśli są problemy :)
Na Karowej się coś zmieniło?
To był szpital którego się najbardziej bałam w Warszawie

 
reklama
Na Karowej się coś zmieniło?
To był szpital którego się najbardziej bałam w Warszawie

Ja mam super doświadczenia z Karowej. Poza położnymi z patologii ciąży/poradni cukrzycowej.
Takie historie jak z linku to z kolei słyszałam w kontekście Żelaznej.
Z moich doświadczeń - Karowa super, z doświadczeń koleżanek i znajomych położnych również Starynkiewicza.
Jednak Karowa to główne jeśli coś się dzieje z ciążą albo z dzieckiem. I naprawdę tam jest dużo komplikacji, więc też masa cesarek, planowych jak i nagłych.

PS. Miednicę mierzyli mi 3 razy. Trochę nie wierzę w takie historie, mocno to naciągane. Moje osobiste doświadczenia są takie, że nawet namawiają do cesarek przy jakiejkolwiek wątpliwości co do budowy miednicy.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, a slyszalyscie coś o porodzie w Instytucie Matki i Dziecka? Planowałam poród w szpitalu na Inflanckiej, ale niestety u mojej dzidzi wykryto na usg dwie torbielki i jutro mam konsultacje właśnie w Instytucie i zaczęłam się zastanawiać nad porodem u nich.
 
Ja leżałam 2 miesiące na perinatologii i rodziłam w IMIDz. Bardzo polecam! Nie trafiłam ani razu na zły humor żadnej położnej. Kobiety z sercem na dłoni, lekarze też bardzo sympatyczni. Nie mogę złego słowa powiedzieć. I choć mój poród był dość długi to uważam, że był dobrze przeprowadzony. Czułam się zaopiekowana.
 
Ja leżałam 2 miesiące na perinatologii i rodziłam w IMIDz. Bardzo polecam! Nie trafiłam ani razu na zły humor żadnej położnej. Kobiety z sercem na dłoni, lekarze też bardzo sympatyczni. Nie mogę złego słowa powiedzieć. I choć mój poród był dość długi to uważam, że był dobrze przeprowadzony. Czułam się zaopiekowana.
Dzięki za opinię! Jestem już po konsultacji i wiem, że będę rodzić w IMiDz :)
 
Ja wybieram się na żelazną , chodzę do przyszpitalnej przychodni i jestem bardzo zadowolona.
Mogłabyś mi napisać,czy będziesz miała tam cesarkę czy poród naturalny? ja chcę cesarkę i szukam dobrego szpitala, który nie bedzie robił z tym problemów (oczywiście jestem skłonna zapłacić za to byle bez problemów). Będę wdzięczna za info:)
 
Miałam 2 cesarki na żelaznej ostatnia tydzień temu. Obie bez problemów i opieka medyczna super, podobno robią tam cc na życzenie.
 
reklama
Tylko ze ja chodziłam prywatnie do lekarza, a cc miałam ze wskazań medycznych. Na stronie szpitala jest cennik usług komercyjnych. A do kogo się zapisać ( do jakiego lekarza) w ich szpitalu to prawdę mówiąc nie wiem.
 
Do góry