reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie rodzić - Warszawa?

Szczerze mi studenci/studentki nie przeszkadzają (przynajmniej nie będzie jakoś specjalnie cicho) - a kiedyś muszą się uczyć... Poza tym zawsze można nie wyrazić zgody... Dziś w południe mam dzwonić na żelazną bo tylko wtedy jest rejestracja ponoć - jakie info dostałam wczoraj.

Madalińskiego już 11 lat temu było ok - rodziłam wtedy córkę... Tylko mają 2 stopień, w rezerwie ewentualnie ich trzymam...
Oczywiście, kto co woli. Ja np mam pierwszy poród i chciałabym spokój, ciszę, pełne skupienie na mnie i Dzidziusiu. Więc wybieram co innego 😊
Ktoś mi ostatnio wspominał że Szpital Praski ostatnio bardzo zyskuje na popularności i ma coraz lepsze wyniki i personel oczywiście.
 
reklama
Oczywiście, kto co woli. Ja np mam pierwszy poród i chciałabym spokój, ciszę, pełne skupienie na mnie i Dzidziusiu. Więc wybieram co innego 😊
Ktoś mi ostatnio wspominał że Szpital Praski ostatnio bardzo zyskuje na popularności i ma coraz lepsze wyniki i personel oczywiście.
Szpital praski mamy troszkę za daleko 8-)
 
Szczerze mi studenci/studentki nie przeszkadzają (przynajmniej nie będzie jakoś specjalnie cicho) - a kiedyś muszą się uczyć... Poza tym zawsze można nie wyrazić zgody... Dziś w południe mam dzwonić na żelazną bo tylko wtedy jest rejestracja ponoć - jakie info dostałam wczoraj.

Madalińskiego już 11 lat temu było ok - rodziłam wtedy córkę... Tylko mają 2 stopień, w rezerwie ewentualnie ich trzymam...

W uniwersyteckim nie możesz nie wyrazić zgody :) po to jest jasno określone, że dla studentów :) żebyś wiedziała o tym zawczasu ;)
 
Praski ma I stopien. Ale jeśli to ciąża bez problemów to w niczym nie przeszkadza.
Co do studentow, to za kazdym razem podczas badania, zabiegów bylam pytana czy wyrazam zgodę na obecność. Jedynie na obchodzie to jest oczywiste ze sa i nikt nie pytał o zgodę.
 
Praski ma I stopien. Ale jeśli to ciąża bez problemów to w niczym nie przeszkadza.
Co do studentow, to za kazdym razem podczas badania, zabiegów bylam pytana czy wyrazam zgodę na obecność. Jedynie na obchodzie to jest oczywiste ze sa i nikt nie pytał o zgodę.
No ale obchód to troszkę coś innego - wtedy zazwyczaj (w zależności od szpitala/oddziału) są wszyscy i jego pies :-p
 
Praski ma I stopien. Ale jeśli to ciąża bez problemów to w niczym nie przeszkadza.
Co do studentow, to za kazdym razem podczas badania, zabiegów bylam pytana czy wyrazam zgodę na obecność. Jedynie na obchodzie to jest oczywiste ze sa i nikt nie pytał o zgodę.

Ja urodziłam zdrowiutkie dziecko 10/10, a dopiero w 2 dobie w momencie próby wypisu wyszły ogromne problemy z sercem. Nie chcę wiedzieć, co by się działo gdybym rodziła w szpitalu z I stopniem. No a @Hmmmm sama napisała dlaczego ma wskazania do III stopnia więc serio, nigdy nie zrozumiem tego polecania szpitali od czapy
 
Sprawdziłam... Nawet w uniwersyteckim możesz nie wyrazić zgody... Tylko różnica polega na tym, że w domyśle ją wyrażasz...

O to może się coś zmieniło, kiedyś to był mus - dla mnie spoko. Nie będzie wykształconych lekarzy bez praktyki, więc mi nie przeszkadzają lekarze. U mnie pod koniec porodu było bardzo dużo ludzi - bo udany vbac, wszyscy mega wspierający, zachwyceni i WOW jesteś mega więc dla mnie to był tylko plus :) jakbym jakąś nagrodę odbierała
 
reklama
Do góry