reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie rodzić - Warszawa?

Cześć Czy jest w Warszawie jakiś konkurencyjny szpital dla medicover-u czy to jedyna opcja prywatnego porodu? Dopytuje się ze względu na obawę braku dostępności anestezjologa w szpitalach typu Karowa, Madalińskiego będzie jeden - zajęty, a potem mi powiedza ze za późno na znieczulenie :-( :(

Jeżeli chodzi o poród siłami natury to nie tylko w Warszawie, ale i w całej Polsce. W innych miastach/miejscach jest tylko opcja płatnego cc i to w większości w donoszonej ciąży (w medi można od 32tc)
 
reklama
O fajnie, to może do maja przywrócą też odwiedziny na Starynkiewicza 😆

Nie wiem na ile to prawda, ale słyszałam plotkę że tam nie specjalnie chcą żeby wróciły i nawet w wakacje jak większość już miała to u nich nie było. Lekarze jak i pacjentki mówią, że jest spokojniej i tak wolą

Ja to trochę rozumiem, bo miałam mega słabą sytuację z pijanym mężem pacjentki ;)
 
Nie wiem na ile to prawda, ale słyszałam plotkę że tam nie specjalnie chcą żeby wróciły i nawet w wakacje jak większość już miała to u nich nie było. Lekarze jak i pacjentki mówią, że jest spokojniej i tak wolą

Ja to trochę rozumiem, bo miałam mega słabą sytuację z pijanym mężem pacjentki ;)
Ale z tego co rozumiem pijany to i na Żelaznej mimo zgody nie powinien przejść ankiety etc... (W końcu komuś ją oddaje, wcześniej musi wypełnić)
 
Ale z tego co rozumiem pijany to i na Żelaznej mimo zgody nie powinien przejść ankiety etc... (W końcu komuś ją oddaje, wcześniej musi wypełnić)

To był 2015 i Orłowski, więc bez problemu wlazł sobie na oddział bo nikt go nie sprawdzał, dopiero na sali zaczął szaleć no i wyprowadziła go ochrona. Tej dziewczyny to mi było akurat mega szkoda, bo ona z padaczką i np. nie mogła mieć dziecka na sali jeżeli nie było kogoś od niej trzeźwego :( no słabo, słabo

Teraz to wiem, że mała szansa na takie akcje - ale jak mówię, takie plotki słyszałam o Starynkiewicza że im się to podoba. Pewnie jak wędzie wrócą do normalności to i tam, ale może to potrwać. Choć Ty masz termin na czerwiec to myślę, że duża szansa
 
To był 2015 i Orłowski, więc bez problemu wlazł sobie na oddział bo nikt go nie sprawdzał, dopiero na sali zaczął szaleć no i wyprowadziła go ochrona. Tej dziewczyny to mi było akurat mega szkoda, bo ona z padaczką i np. nie mogła mieć dziecka na sali jeżeli nie było kogoś od niej trzeźwego :( no słabo, słabo

Teraz to wiem, że mała szansa na takie akcje - ale jak mówię, takie plotki słyszałam o Starynkiewicza że im się to podoba. Pewnie jak wędzie wrócą do normalności to i tam, ale może to potrwać. Choć Ty masz termin na czerwiec to myślę, że duża szansa
Ale spore prawdopodobieństwo na maj 🤣... Wystarczy że jeden dzień się przesunie a już będzie majowy bobasek...
Oby tylko dotrwał do bezpiecznego 37tc...
 
Ale spore prawdopodobieństwo na maj 🤣... Wystarczy że jeden dzień się przesunie a już będzie majowy bobasek...
Oby tylko dotrwał do bezpiecznego 37tc...

Maj też jest myślę spoko - rząd pewnie do końca marca zniesie wszystkie obostrzenia to i można mieć nadzieję, że szpitale też
 
reklama
Do góry