reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie rodzić - Warszawa?

reklama
Mam za sobą dwa porody cc w IMiDz (2011 i 2018), teraz rodziłam w szpitalu WUM na Żwirkach. Polecam bardzo jeden i drugi, na Żwirkach miałam też przyjemność testować 😉patologię ciąży. Dziewczyny które rodziły naturalnie bardzo chwaliły położne, jest dużo studentek, które mocno angażują się w swoją pracę.
Rodziłam na Żwirki pod koniec lutego i muszę potwierdzić, że miałam świetną położną w czasie porodu. Nie mogę na nią złego słowa powiedzieć :)
 
Dziewczyny a powiedzcie mi jeszcze jak to jest, mój ginekolog przyjmuje w szpitalu, w którym nie chce rodzić, to co ja po prostu wybieram szpital ten, który mi odpowiada i wtedy poród przyjmuje lekarz, który jest po prostu na dyżurze tak? Czy któraś z Was też coś takiego doświadczała czy po prostu wybierała szpital tam gdzie przyjmował jej ginekolog?
 
Dziewczyny a powiedzcie mi jeszcze jak to jest, mój ginekolog przyjmuje w szpitalu, w którym nie chce rodzić, to co ja po prostu wybieram szpital ten, który mi odpowiada i wtedy poród przyjmuje lekarz, który jest po prostu na dyżurze tak? Czy któraś z Was też coś takiego doświadczała czy po prostu wybierała szpital tam gdzie przyjmował jej ginekolog?
Ja rodziłam w szpitalu który sobie wybrałam. Nie patrzyłam czy mój lekarz w nim przyjmuje [emoji846]
 
Dziewczyny a powiedzcie mi jeszcze jak to jest, mój ginekolog przyjmuje w szpitalu, w którym nie chce rodzić, to co ja po prostu wybieram szpital ten, który mi odpowiada i wtedy poród przyjmuje lekarz, który jest po prostu na dyżurze tak? Czy któraś z Was też coś takiego doświadczała czy po prostu wybierała szpital tam gdzie przyjmował jej ginekolog?
Ja nie rodziłam w szpitalu, gdzie pracuje mój lekarz prowadzący (aczkolwiek czasem ma w nim dyżury). Generalnie w czasie porodu to lekarza widziałam bardzo krótko, jak wszystko jest w porządku, to porodem naturalnym zawiadują położne.
 
Dziewczyny a powiedzcie mi jeszcze jak to jest, mój ginekolog przyjmuje w szpitalu, w którym nie chce rodzić, to co ja po prostu wybieram szpital ten, który mi odpowiada i wtedy poród przyjmuje lekarz, który jest po prostu na dyżurze tak? Czy któraś z Was też coś takiego doświadczała czy po prostu wybierała szpital tam gdzie przyjmował jej ginekolog?
Dwa porody w Orłowskim na Czerniakowskiej, polecam ☺
 
reklama
Też jestem ciekawa czemu nie Inflancka? Mają dobre dość opinie....
Będę wdzięczna za informacje, bo tam się miałam zamiar wybrać
Ja mam Żelazną tuż tuż fajny szpital,ale czemu nikt nie powie jak ciezko tam sie dostać?
Najlepiej miec z tamtąd lekarza lub położną inaczej cienko to widzę.
W kazdym szpitalu można trafić na złą zmianę....niestety.
 
Do góry