reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie rodzić - Warszawa?

Jeśli chodzi o szpital na żwirach to jest polecany i sama chciałam z niego skorzystać po raz 2. Niestety zmieniona właśnie go w szpital covidowy....
 
reklama
Odradzam żelazną i madalińskiego - dużo ludzi i odsyłają gdzieś indziej
Ja o Madalińskiego słyszałam same dobre rzeczy odkąd nastąpiły tam spore zmiany. Teraz chodzę na konsultacje genetyczne i jestem bardzo zadowolona, liczę, że bez problemu mnie tam przyjmą na poród. Przyjaciółka rodziła w zeszłym roku i bardzo dobrze wspomina.
 
2 lata temu Pojechałam z poronieniem. Na izbie dostałam ulotkę i słowne zaproszenie na poród do nich [emoji1787][emoji1787]
Ja mijam szerokim łukiem..
Ja pojechałam w 10 tygodniu że skierowaniem na lyzeczkowanie (puste jajo). Lekarz bez żadnego pytania kazał czekać aż samo poleci. Na Karowej zajęli się mną jak królową. Naprawdę w takiej sytuacji personel spisał się na 5!
 
Odradzam żelazną i madalińskiego - dużo ludzi i odsyłają gdzieś indziej
Ja też odradzam Madalińskiego. Co prawda sam porod nie był zły (ale rodziłam kilka lat temu), ale ogólnie opieka taka sobie, a sama rejestracja do nich to porażka (onkologia i położnictwo w jednym :( )
 
Mam za sobą dwa porody cc w IMiDz (2011 i 2018), teraz rodziłam w szpitalu WUM na Żwirkach. Polecam bardzo jeden i drugi, na Żwirkach miałam też przyjemność testować 😉patologię ciąży. Dziewczyny które rodziły naturalnie bardzo chwaliły położne, jest dużo studentek, które mocno angażują się w swoją pracę.
Karowa. Rodziłam 2 razy. Bez zastrzeżeń. Polecam
 
Żelazna, same dobre wspomnienia (w tym-smaczna zupa),cc zaplanowane (wskazania medyczne), .
W kwestii cc na życzenie (tu czy w innym szpitalu) to byłabym raczej sceptyczna
 
Ja pojechałam w 10 tygodniu że skierowaniem na lyzeczkowanie (puste jajo). Lekarz bez żadnego pytania kazał czekać aż samo poleci. Na Karowej zajęli się mną jak królową. Naprawdę w takiej sytuacji personel spisał się na 5!
Ja mam dobre wspomnienia z łyżeczkowania na Karowej (jeśli tak można o tym powiedzieć
!), byłam tam też na IP przez ostre wymioty w ciazy. Więc mam jak najlepsze opinie o tym szpitalu 👍🏻
 
Polecam z całego serca szpital praski, rodziłam tam w maju 2021r. Szpital odnowiony, sale na najwyższym poziomie, łazienka w pokoju 2 os. Położne, pielęgniarki mile i pomocne, blok porodowy na 5!. Motywują i wspierają dobry słowem. Codziennie 2 obchody, jeden ginekologiczny, drugi neonatologiczny. Jedzenie ok, można sobie wybrać zestaw obiadowy :) nie wyobrażam sobie rodzic gdzieś indziej ;)
 
Dziewczyny, ze względu na różne perypetie dostałam skierowanie do poradni referencyjnej (przychodni perinatologii) i się zastanawiam, gdzie można się dostać?

Bo w zasadzie zależy mi na 3cim stopniu referencyjnosci (jeden poród przedwczesny 700g już miałam)...

Zastanawiam się nad żelazną, karową, MSWiA, IMiD... Mam do nich w sumie w miarę blisko, ale za to beznadziejny dojazd komunikacją miejską (MSWiA mam najdalej, ale dojazd bezpośredni)...

Wiecie coś o możliwościach dostania się tam do poradni przyszpitalnych?
 
reklama
Dziewczyny, ze względu na różne perypetie dostałam skierowanie do poradni referencyjnej (przychodni perinatologii) i się zastanawiam, gdzie można się dostać?

Bo w zasadzie zależy mi na 3cim stopniu referencyjnosci (jeden poród przedwczesny 700g już miałam)...

Zastanawiam się nad żelazną, karową, MSWiA, IMiD... Mam do nich w sumie w miarę blisko, ale za to beznadziejny dojazd komunikacją miejską (MSWiA mam najdalej, ale dojazd bezpośredni)...

Wiecie coś o możliwościach dostania się tam do poradni przyszpitalnych?
Do każdej się dostaniesz. Każda ciężarna musi się dostać do dowolnego specjalisty w przeciągu 7 dni roboczych. Jak Ci powiedzą, że nie mają miejsc to poproś o odmowę na piśmie
 
Do góry