reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie rodzić?

Dołączył(a)
21 Październik 2018
Postów
11
Dziewczyny gdzie rodziłyście w Warszawie? jak wrażenia? muszę powoli podejmować decyzję... to moje pierwsze dziecko, zależy mi na opiece dobrej przede wszystkim. czy gdzieś jest możliwość żeby po porodzie mąż zostawał na noc? przeraża mnie że zostane sama z dzieckiem :(
 
reklama
Hm wiesz co ja rodziłam 3 lata temu w Medicover na Wilanowie to mąż cały czas był przy mnie. Tylko to jest prywatny szpital to ogólnie jakbyś leciała pierwsza klasa w samolocie :) w innych wyganiaja na pewno, z resztą jak masz kilka innych mam na sali to i one by się nie zgodziły. W Medicover byłam sama, mąż miał kanapę rozkładaną także pełen komfort. Kolejne też tam będę rodzic, już kasę odkładam :)
 
W szpitalu praskim masz jednoosobowe sale poporodowe, Maz jest przy tobie, położna przychodzi, kontroluje, szpital po remoncie. Rodzilam 2 razy i polecam w 100%
 
Do góry