reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie rodzić?

reklama
Witam,ja mam poród na pazdziernik i zastanawiam się nad Esculapem więc jesli któraś z Was będzie rodzic tam przed pazdiernikiem to bardzo proszę o konkrety,dzięki wielkie:-)
 
Ja rodziłam tam przez cc w 2006 roku i byłam bardzo zadowolona :-)

potem rodziło tam kilka moich koleżanek i też bardzo dobrze wspominają ten czas...

teraz jestem w drugiej ciąży i jak wszystko szczęśliwie do końca dotrwa tez zamierzam tam rodzić... polecam :-)
 
Ja nie polecam tej kliniki. Nie robią badań tj. bioderka i badanie słuchu, do tego szczepią Engerixem(koreańska szczepionka przeciw żółtace) warto zabrać ze soba zakupiona w aptece na rp szczepionke euvax troszke droższa ale bez związków rtęci.Ja bede rodzić albo w wojewódzkim szpitalu albo na wyspiańskiego. Co prawda nie ma takiej dostępności do znieczulenia i cc ale nie to jest najważniejsze, wole sie pomęczyć a mieć przebadane właściwie dziecko i bez gromkowca i bez żółtaczki. W eskulapie wypisuja każdego po 2 dniach...czy ma żołtaczke czy nie...moja koleżanki dziecko wypisali z żółtaczką...i musiała z maluchem jeżdzic na naświetlania az do Pszczyny.
 
Ja rodziłam w Eskulapie w 2005 roku przez cc. Cesarke miałam ze wskazaniem od lekarza prowadzącego. Tak szczerze to nigdy więcej tam bym nie rodziła!!!Opieka po zabiegu bardzo niedbała, uprzejmość personelu znikoma(ale to był 6 lat temu), opieka nad noworodkiem mająca wiele do życzenia!!!Wróciłam do domu po 2 dniach jak paralityk, do tego dostałam silnego zakażenia rany po cięciu, a mojemu dziecku źle podwiązali pępek i tez zapalenie rany było...Z ropiejącą raną po cesarce poszłam do innego lekarza, gorączka 40 stopni a lekarz do mnie: gdzie tak panią pocieli,chyba w rzeźni....dziewczyny to było 6 lat temu...pewnie dużo się zmieniło,ale ja mam uraz,przez antybityk i leczenie tego zapalenia straciłam pokarm,synek nacierpiał sie strasznie z tym pępkiem,żółtaczką i jeszcze z kilkoma sprawami...wiem,że jest duże grono kobiet zadowolonych z porodu tam więc wybór należy do Was.Pozdrawiam i szczęsliwego rozwiązania życzę:*Aga
 
Ja nie polecam tej kliniki. Nie robią badań tj. bioderka i badanie słuchu, do tego szczepią Engerixem(koreańska szczepionka przeciw żółtace) warto zabrać ze soba zakupiona w aptece na rp szczepionke euvax troszke droższa ale bez związków rtęci.Ja bede rodzić albo w wojewódzkim szpitalu albo na wyspiańskiego. Co prawda nie ma takiej dostępności do znieczulenia i cc ale nie to jest najważniejsze, wole sie pomęczyć a mieć przebadane właściwie dziecko i bez gromkowca i bez żółtaczki. W eskulapie wypisuja każdego po 2 dniach...czy ma żołtaczke czy nie...moja koleżanki dziecko wypisali z żółtaczką...i musiała z maluchem jeżdzic na naświetlania az do Pszczyny.

Farmaceutka, akurat Euvax to ta tania koreańska szczepionka więc coś Ci się pomyliło. Engerix to szczepionka GlaxoSmith.
 
reklama
Do góry