reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie rodzić?

reklama
witam Mamusie
Ja mialam juz 2 cc w eskulapie, teraz jestem w 3 ciazy i czeka mnie 3cia cesarka. Szczerze zastanawiam sie czy isc znowu do esculapa, boje sie szpitali i im nie ufam. W Eskulapie za 1szym i 2gim razem bylam bardzo zadowolona. Jednak za kazdym razem boje sie ewentualnych komplikacji z dzieckiem i tym ze musza je przewozic bo na miejscu raczej nie podziaja - no ale nie mozna zakladac najgorszego jesli wszystko jest ok. Z drugiej strony ufam tamtejszym lekarzom zwl dr Biernackiemu, ktory jest fachowcem i wierze ze cc bedzie przeprowadzone perfekcyjnie. Jednak jest to juz 3cia cesarka i boje sie jeszcze bardziej niz 2ch poprzednich i zastanawiam sie nad dobrym szpitalem tylko nie znam takiego. I juz sama nie wiem co robic, na szczescie mam jeszcze troche czasu zeby podjac decyzje.


Cześć, ja rodziłam w Esculapie w lipcu ubiegłego roku. Długo rozważałam za i przeciw i w końcu zdecydowałam się. Dr. Biernacki prowadził moją ciążę i robił mi cc. Znieczulenie ZZO było podane perfekcyjnie, sam poród trwał może z 15-20 min, cały personel był przesympatyczny i przy porodzie i już po. Faktycznie po sn wypuszczają po 24 godz a po CC po 48, ale jeśli matka albo dziecko wymagają dalszej obserwacji - zostają dłuzej w klinice.

Gdybyście miały jakieś pytania, piszcie.
 
miałam tam rodzic.. pojechałam tam i stwierdzili ze dziecko jest wczesniakiem(36tydz i 6 dni) i nie wiedza czy beda umieli sobie z tym poradzic. Odesłali mnie na wyspianskiego i tam rodziłam i całe szczescie ! Tam dobrze rodzic jak masz pewnosc ,ze wszystko bedzie ok z toba i dzieckiem.. a takiej pewnosci nigdy nie bedziesz miec... wiec polecam normalny szpital
 
reklama
Do góry