reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie rodziłyście?

Dołączył(a)
21 Sierpień 2013
Postów
2
Miasto
Warszawa
Ja się właśnie zastanawiam nad Medicover, w grę wchodzi tylko prywatna klinika, a oni mają przyzwoite warunki... i te wszystkie gwiazdy co u nich rodzą, Socha, Gardias...
 
reklama
Olga, moja siostra rodziła w Medicoverze i była bardzo zadowolona! Jej mąż mógł cały czas być przy niej, personel bardzo miły. Jednym słowem wiedzą jak zapewnić komfort kobiecie w tym szczególnym dniu :) Ja też zamierzam tam rodzić. Trzymam za Ciebie kciuki!
 
Witam powiem tak czy to prywatnie czy na NFZ to nikt za was nie urodzi można wynająć sobie położna do porodu w szpitalu normalnym sale sa pojedyncze do porodu naturalnego i później zależy jak można sobie wynająć jednoosobowa sale ale takiej nie polecam bo nudno samej a odwiedziny sa popołudniami i tak jest się samej z dzieciątkiem ja rodziłam na Solcu w Warszawie i chwalę sobie ten szpital .
 
hej dziewczyny, spodziewam się mojego pierwszego maleństwa i trochę się juz gubie w tych wszystkich szpitalach, klinikach.. Zastanawiam się nad szpitalem na żelaznej i madalińskiego. Czy któraś z Was tam rodziła?
 
Ja rodziłam w Praskim. Polecam... rodzić gdziekolwiek indziej. Personel do kitu (no, chyba że ktoś z rodziny tam pracuje, wtedy to inna bajka - wiem, bo obok mnie rodziła siostra albo siostrzenica położnej), warunki fatalne, nic nie działa (nawet sprzęt do ktg był zepsuty). Odradzam
 
reklama
Moja siostra rodziła w Medicoverze i chwaliła sobie zorientowanie personelu na komfort pacjentek. Jednak, mimo że jest tam oddział neotaologiczny, zastrzgli, że gdyby coś się działo z dzieckiem oni wiozą je do publicznego szpitala.

Ja rodziłam na Inflanckiej i bardzo sobie chwalę ten szpital (byłam również na patologii). Warunki lokalowe świetne, sale porodowe bardzo dobrze wyposażone, poporodowe małe i z łazienkami, w bardzo dobrym standardzie. Personel pomocny i przede wszystkim fachowy. A położna, na którą trafiłam rewelacyjna.
 
Do góry