reklama

Gdzie rodziłyście?

Temat na forum 'Warszawa' rozpoczęty przez olga_waw82, 26 Sierpień 2013.

 1. olga_waw82

  olga_waw82

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Ja się właśnie zastanawiam nad Medicover, w grę wchodzi tylko prywatna klinika, a oni mają przyzwoite warunki... i te wszystkie gwiazdy co u nich rodzą, Socha, Gardias...
   
 2. MagiQ

  MagiQ

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Olga, moja siostra rodziła w Medicoverze i była bardzo zadowolona! Jej mąż mógł cały czas być przy niej, personel bardzo miły. Jednym słowem wiedzą jak zapewnić komfort kobiecie w tym szczególnym dniu :) Ja też zamierzam tam rodzić. Trzymam za Ciebie kciuki!
   
 3. reklama
 4. Ania271563

  Ania271563

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Witam powiem tak czy to prywatnie czy na NFZ to nikt za was nie urodzi można wynająć sobie położna do porodu w szpitalu normalnym sale sa pojedyncze do porodu naturalnego i później zależy jak można sobie wynająć jednoosobowa sale ale takiej nie polecam bo nudno samej a odwiedziny sa popołudniami i tak jest się samej z dzieciątkiem ja rodziłam na Solcu w Warszawie i chwalę sobie ten szpital .
   
 5. mała maja

  mała maja

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Ja na żelaznej państwowo
   
 6. misio123

  misio123 Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  w szpitalu Bródnowskim pierwsza córka ,na æelaznej druga córka.
   
 7. lidka_1

  lidka_1

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  hej dziewczyny, spodziewam się mojego pierwszego maleństwa i trochę się juz gubie w tych wszystkich szpitalach, klinikach.. Zastanawiam się nad szpitalem na żelaznej i madalińskiego. Czy któraś z Was tam rodziła?
   
 8. Magda8

  Magda8

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Ja rodziłam w Praskim. Polecam... rodzić gdziekolwiek indziej. Personel do kitu (no, chyba że ktoś z rodziny tam pracuje, wtedy to inna bajka - wiem, bo obok mnie rodziła siostra albo siostrzenica położnej), warunki fatalne, nic nie działa (nawet sprzęt do ktg był zepsuty). Odradzam
   
 9. Afja-Anetka

  Afja-Anetka Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Ja na Żelaznej. Polecam.
   
 10. reklama
 11. ursz

  ursz

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Ja na Karowej, ale to było kilka lat temu, więc nie wiem jak tam teraz personel.
   
 12. babyduck

  babyduck Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Moja siostra rodziła w Medicoverze i chwaliła sobie zorientowanie personelu na komfort pacjentek. Jednak, mimo że jest tam oddział neotaologiczny, zastrzgli, że gdyby coś się działo z dzieckiem oni wiozą je do publicznego szpitala.

  Ja rodziłam na Inflanckiej i bardzo sobie chwalę ten szpital (byłam również na patologii). Warunki lokalowe świetne, sale porodowe bardzo dobrze wyposażone, poporodowe małe i z łazienkami, w bardzo dobrym standardzie. Personel pomocny i przede wszystkim fachowy. A położna, na którą trafiłam rewelacyjna.
   

Poleć forum