reklama

Gdzie się leczyć??

Temat na forum 'Zdrowe dziecko' rozpoczęty przez Karolina2014, 25 Marzec 2014.

1. Karolina2014

Karolina2014 Początkująca w BB

Kochane, potrzebuję pomocy! Pełno jest tych prywatnych klinik z opieką medyczną. Potrzebuję Waszych rekomendacji, która jest najlepsza?? Gdzie najlepiej się leczyć całaa rodziną, mąż , ja i dwójka dzieci?

2. waniliowa-mama

waniliowa-mama Zaciekawiona BB

A z jakiej jesteś miejscowości?

3. reklama
  4. Karolina2014

Własnie sie przeprowadzilismy do warszawy , mozesz cos polecic?

5. mamusia.kubusia

mamusia.kubusia Zaciekawiona BB

ja i moja rodzina korzystamy z usług lux medu. W Warszawie mają na pewno swoje placówki.Zapoznaj się z ich pakietami i myślę, że znajdziesz coś odpowiedniego dla swojej rodziny.

6. kolakinka

kolakinka Fanka BB :)

Rzeczywiscie jesli myslisz nad dobra placówka medyczna to ja tez popieram wybór lux medu. My już od bardzo wielu lat mamy u nich pakiet i nie mielismy nigdy jeszcze problemu z dostaniem sie do lekarza.

7. malajadzia

malajadzia Początkująca w BB

Ciesze się, że trafiłam na ten wątek :) potwierdza to tylko mój dobry wybór. około dwóch miesięcy temu zapisałam się do lux medu włąśnie :tak: sporo wcześniej czytałam na forach o prywatnym leczeniu, ale poszłam za radą znajomej z pracy, która od lat korzysta z ich usług. Mają sporo pakietów do wyboru, więc na pewno coś można wybrać. z własnego doswiadczenia za wiele nie powiem, bo byłam dopiero na jednej wizycie, ale mam nadzieję, że zawsze będzie tak gładko i szybko szło :)

8. kolakinka

kolakinka Fanka BB :)

To prawda, i na szczescie własnie mozna wybrac dla siebie odpowiedni pakiet. Ja uważam ze naprawde jesli chodzi o te wszystkie centra medyczne to ten wypada najlepiej.

9. malajadzia

malajadzia Początkująca w BB

Kolakinka, a jak długo korzystasz z leczenia w luxmedzie? piszac "my" masz na myśli swoją rodzinę łącznie z dziećmi, o ile masz? Chętnie skorzystam z porady osoby doświadczonej ;-)aha! możesz powiedzieć jaki pakiet macie wykupiony? bede wdzięczna

10. reklama
  11. Karolina2014

Kochane, po dlugich wycieczkach po klinikach, oraz poszukiwaniach w necie, zdecydowalam sie na luxmed. Wypadli najlepiej, jesli chodzi o opieke dla dzieci. Wykupilismy pakiet brzoskwinia, a w nim pediatra plus specjalisci bez koniecznosci skierowania, mamy tez zabiegi ambulatoryjne laryngologiczne, ortopedyczne, dermatologiczne, okulistyczne, pielęgniarskie i inne. Do tego pakiet obejmuje badania laboratoryjne. Rtg, usg, ekg-20zl za badania. Mamy bezplatna konsultacje stomatologiczna raz w roku , a na profilaktykę stomatologiczna mamy 20%rabatu. A i tak na koniec modlę się, żeby dzieciaki mi nie chorowały :-)))

12. mambaa

mambaa Fanka BB :)

Fakt Lux Med to kompleksowa opieka dla dzieci. Masz tam konsultacje pediatryczne, a także dostęp do specjalistów przyjmujących dzieci bez skierowania, do tego bogata lista badań diagnostycznych, hematologicznych, biochemicznych, badań serologicznych, diagnostykę infekcji, badania moczu, bakteriologiczne. Dlatego szczerze polecam, wolę prywatną opiekę medyczna nizs tanie w kolejkach z małych dzieckiem i porszenie się o przyjecie do lekarza, niestety ale państwowa opieka medyczna nigdy chyba nie dorówna tej prywatenj.

Poleć forum