reklama

Gdzie się leczyć??

Temat na forum 'Zdrowe dziecko' rozpoczęty przez Karolina2014, 25 Marzec 2014.

1. Karolina2014

Karolina2014 Początkująca w BB

Kochane, potrzebuję pomocy! Pełno jest tych prywatnych klinik z opieką medyczną. Potrzebuję Waszych rekomendacji, która jest najlepsza?? Gdzie najlepiej się leczyć całaa rodziną, mąż , ja i dwójka dzieci?

2. waniliowa-mama

waniliowa-mama Zaciekawiona BB

A z jakiej jesteś miejscowości?

3. reklama
  4. Karolina2014

Własnie sie przeprowadzilismy do warszawy , mozesz cos polecic?

5. mamusia.kubusia

mamusia.kubusia Zaciekawiona BB

ja i moja rodzina korzystamy z usług lux medu. W Warszawie mają na pewno swoje placówki.Zapoznaj się z ich pakietami i myślę, że znajdziesz coś odpowiedniego dla swojej rodziny.

6. kolakinka

kolakinka Fanka BB :)

Rzeczywiscie jesli myslisz nad dobra placówka medyczna to ja tez popieram wybór lux medu. My już od bardzo wielu lat mamy u nich pakiet i nie mielismy nigdy jeszcze problemu z dostaniem sie do lekarza.

7. malajadzia

malajadzia Początkująca w BB

Ciesze się, że trafiłam na ten wątek :) potwierdza to tylko mój dobry wybór. około dwóch miesięcy temu zapisałam się do lux medu włąśnie :tak: sporo wcześniej czytałam na forach o prywatnym leczeniu, ale poszłam za radą znajomej z pracy, która od lat korzysta z ich usług. Mają sporo pakietów do wyboru, więc na pewno coś można wybrać. z własnego doswiadczenia za wiele nie powiem, bo byłam dopiero na jednej wizycie, ale mam nadzieję, że zawsze będzie tak gładko i szybko szło :)

8. kolakinka

kolakinka Fanka BB :)

To prawda, i na szczescie własnie mozna wybrac dla siebie odpowiedni pakiet. Ja uważam ze naprawde jesli chodzi o te wszystkie centra medyczne to ten wypada najlepiej.

9. malajadzia

malajadzia Początkująca w BB

Kolakinka, a jak długo korzystasz z leczenia w luxmedzie? piszac "my" masz na myśli swoją rodzinę łącznie z dziećmi, o ile masz? Chętnie skorzystam z porady osoby doświadczonej ;-)aha! możesz powiedzieć jaki pakiet macie wykupiony? bede wdzięczna

10. reklama
  11. Karolina2014

Kochane, po dlugich wycieczkach po klinikach, oraz poszukiwaniach w necie, zdecydowalam sie na luxmed. Wypadli najlepiej, jesli chodzi o opieke dla dzieci. Wykupilismy pakiet brzoskwinia, a w nim pediatra plus specjalisci bez koniecznosci skierowania, mamy tez zabiegi ambulatoryjne laryngologiczne, ortopedyczne, dermatologiczne, okulistyczne, pielęgniarskie i inne. Do tego pakiet obejmuje badania laboratoryjne. Rtg, usg, ekg-20zl za badania. Mamy bezplatna konsultacje stomatologiczna raz w roku , a na profilaktykę stomatologiczna mamy 20%rabatu. A i tak na koniec modlę się, żeby dzieciaki mi nie chorowały :-)))

12. 87aga

87aga Początkująca w BB

Jestem z Lublina i jeśli chodzi o opiekę nad dzieckiem to polecam Centrum Medyczne Tulipan. Profesjonalna obsługa, lekarze specjaliści z różnych dziedzin w jednym miejscu... to ogromna wygoda.
    Do tej pory korzystałam z porady ortopedy dr Zbigniewa Kiełbasy, to wspaniały lekarz i dobry człowiek. Bardzo cierpliwy – dokładnie wszystkotłumaczy i odpowiada na każde nawet najgłupsze pytanie. W razie potrzeby kieruje na szczegółowe badania do szpitala, gdzie bardzo interesuje się losem dzieciaczków. Ma świetne podejście do dzieci.

Poleć forum