reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

gdzie się podziały "Styczniowe MAMUSIE" i "Styczniowe DZIECIACZKI".???

martka_79

Styczniówka 2006
Dołączył(a)
4 Listopad 2005
Postów
7 125
Miasto
GDYNIA :)
Witam!
Postanowiłyśmy "zamknąć" wątki Styczniowe Mamusie i Styczniowe Dzieciaczki.
Wątki te istnieją nadal, są jednak zablokowane dla innych użytkowników.
Jeśli ktoś nie może sie do nich dostać a jest jedna z mamuś styczniowych 2006, lub chce do nas dołączyć proszę dać znać tutaj:tak::tak::tak:

pozdrowionka:)))
 
reklama
Martka, super pomysl:-).
Czasami te nasze "ploteczki" nie powinny oglądać światła dziennego
 
puk puk można???:-) kilka razy do Was zagladałm potem podczytywałam ale brak czasu kompletnie na pisanie, może to mnie zmobilizuje, bo Was troche poznałam:tak:czas teraz na mnie ???

pozdrowionka
 
witaj Kubusiowa :tak:
co u was slychac, wydaje mi sie ze kiedys pisalas u nas juz; napisz cos o was :)
 
cześć

melduje sie po urlopie wakacyjnym:tak:i pełna energi pogaduszek może teraz znajede wiecej czasu /postanowienie wakacyjne:tak::-D.
Wielkie gratulacje izabelka bo widze suwaczek dzidzi juz jest!!!:-)

hop hop jest tu ktoś??
 
reklama
hej Kubusiowa, rzadko kto tu zaglada :-( na zamknietym siedzimy
napisz do Martki o dostep- tylko narazie jest na wyjezdzie ;-)
i dziekuje za gratki ;-)
 
Do góry