reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie spędzić weekend?

Dołączył(a)
13 Październik 2011
Postów
13
Szukam inspiracji jeśli chodzi o wyjazd na weekend aby odpocząć:) strasznie potrzebuję chociaż dwóch dni poza miejscem zamieszkania, a że jestem Wrocławianką to pojechałabym gdzieś w niedalekie okolice. Macie jakieś miejsca, które są warte uwagi i spędzenia tam weekendu?:) Bardzo czekam na wasze inspiracje, bo mi niestety nic do głowy nie przychodzi. 
 
reklama
ja jak chce odpocząć jadę do Gołębiowskiego, trochę to kosztuje i ode mnie jest dość daleko jak ten w Wiśle tak i ten w Mikołajkach ale weekend w ich Spa jest tego wart :)
 
Jeśli masz ochotę odpocząć od zgiełku miasta zapraszam na Kotlinę Kłodzką.Górskie powietrze, napewno doda Ci energi. Mi zawsze dodaje:)Właśnie wczoraj wróciłam.Ogólnie tam mieszkam.I uwielbiam tam jeździć.Polecam Polanicę Zdrój.Kudowę Zdrój, Duszniki.
 
3 dni w karpaczu dla 2 osób za 100 zł!
mam do sprzedania voucher ważny do końca listopada, szczegóły oferty na fastdeal.pl/oferta/polska/odpocznijcie_w_karpaczu_3_dni/2269, zainteresowanych proszę o kontakt na maila rolcia88@buziaczekpl .
Pozdrawiam!
 
Ja ostatnio bylam w bieszczadach z groupona. Sliczny hotel i piekne okolice no i wcale nie bylo drogo. Poszukaj na groupon.pl a na pewno cos znajdziecie dla siebie. Wejdz w zakladke travel.
 
ja wolę zamiast kupować gotowe wyjazdy szukać sobie czegos sama. taki gotowy wyjazd o ile "podstawa" czyli np. miejsce noclegowe jest spoko, to czesto ma inne "niespodzianki", ktore niekoniecznie mi odpowiadaja. zreszta bardzo czesto jest tak, ze po wykupieniu takiej oferty okazuje sie, ze jeszcze troche trzeba doplacic, zeby wyjazd doszedl do skutku. dlatego ja wole sobie sama wszystko planowac i w sumie nie jest to trudne zupelnie. najczesciej robie to przez neta, np przez strone znanenieznane, ale jest duzo takich planerow wakacyjnych i nie tylko. poza tym znalezienie samodzielne miejsca wyjazdu i zaplanowanie wszystkiego samemu daje mi ogromna satysfakcje :)))
 
ja wolę zamiast kupować gotowe wyjazdy szukać sobie czegos sama. taki gotowy wyjazd o ile "podstawa" czyli np. miejsce noclegowe jest spoko, to czesto ma inne "niespodzianki", ktore niekoniecznie mi odpowiadaja. zreszta bardzo czesto jest tak, ze po wykupieniu takiej oferty okazuje sie, ze jeszcze troche trzeba doplacic, zeby wyjazd doszedl do skutku. dlatego ja wole sobie sama wszystko planowac i w sumie nie jest to trudne zupelnie. najczesciej robie to przez neta, np przez strone znanenieznane, ale jest duzo takich planerow wakacyjnych i nie tylko. poza tym znalezienie samodzielne miejsca wyjazdu i zaplanowanie wszystkiego samemu daje mi ogromna satysfakcje :)))

Zdecydowanie masz racje. Bardzo czesto niezle kwiatki wychodza przy takich rzechach. Ja z reguly staram sie wszystko cztac po piec razy albo jesli oferta wydaje mi sie zbyt podejrzana i jest duze prawdopodobienstwo ze wyskocza jakies dodatkowe koszty to przynajmniej jakos staram sie zaczernac od nich pomysl.
 
zdecydowanie się z Tobą zgadzam, dlatego nie wykupowałam wycieczki w biurze. Wolę sama stworzyć sobie wyjazd, tym bardziej, że to już nie te czasy, że siedzi się z mapą i nie wie gdzie co i jak.

la_bamba własnie znam ten planner i raczej będę z niego chociaż w jakimś stopniu korzystała. Cel wycieczki jeszcze nie jest całkiem obrany bo ja oczywiście zmieniam zdanie tysiąc razy ale najważniejsze żeby trochę wypocząć.
 
reklama
ale że kąpiel w piwie? kurczę, aż tak nie przepadam za piwem (zwłaszcza za zapachem), żeby się w nim kąpać ;) zresztą podobnie jest z winem ;) ale słyszałam, że piwo jest zdrowe na włosy. ja za to na weekend obczaiłam sobie takie miejsce, tym bardziej, że teraz jest okres przeziębień i muszę się zahartować!
 
Do góry