reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie śpią wasze skarby?

Mój synek od samego poczatku spi we wlasnym łóżeczku. jestem z tego bardzo zadowolona, kosztowalo nas to troche pracy, ale noce sa spokojniejsze o tyle o ile to mozliwe :)
 
reklama
Moje dziecko od początku był nauczony,że ma swoje łóżeczko i śpi w nim, nigdy nie było problemów ze spaniem, chyba, że był chory to nie spał i tak strasznie płakał...,ale było mineło:-)
 
moja corcia tez od poczatku spoala w swoim lozeczk, teraz w swoim pokoiku, i jest tam tak szczesliwa, ze nawet nie mysli by gdzies indziej chodzic:) co nas bardzo cieszy:)
 
nasza córeczka sama zasypia w swoim łóżeczku i w nim śpi całą noc. Mamy elektroniczną nianię więc wiemy kiedy płacze lub coś się dzieje
 
Moja mała spała od początku razem z nami, ale to chyba tylko dla mojej wygody ;-) Jak skończyła roczek zaczęliśmy ja przyzwyczajać do swojego pokoju , było ciężko ale udało się .....
 
reklama
Dokładnie, ja też staram się uczyć córeczkę samą spać, póki co śpi też trochę u mnie, bo wygodniej mi jest ją karmić jak się obudzi...
 
reklama
Do góry