reklama

Gdzie szukać inspiracji do wystroju wnętrza

Ananwisn

Zaciekawiona BB
Od
29 Listopad 2018
Odpowiedzi
0
Niedługo będe zabierała się za urządzanie własnego mieszkania. Gdzie szukać dziewczyny inspiracji dotyczacych dekoracji?

reklama
Od
13 Lipiec 2017
Odpowiedzi
1
Gazety wnętrzarskie oraz oczywisćie blogi. Blogosfera to kopalnia inspiracji, fantastycznych projektów, mnóstwo wyszukanych perełek. Na wielu blogach wnętrzarskich czuć prawdziwą pasję. Wchodzę tam, nasycam się atmosferą, podglądam jakby przez dziurkę od klucza i inspiruję się ile wlezie. Jesli nie czujesz się w tym dobrze, możesz zastanowić się nad skorzystaniem z pomocy projektanta wnętrz.

Taki projektant będzie w stanie podpowiedzieć Ci w sprawie wielu ciekawych rozwiązań oraz zaproponować pomoc przy remoncie.
Polecam to studio projektowe
sohostudio.co

Ostatnia edycja:
Od
18 Grudzień 2018
Odpowiedzi
0
Ja polecę swojego włąsnego bloga w ramach bazy fachowców Novelity.pl :)
Jest tam mnóstwo artykułów przybliżających poszczególne style, jeśli chodzi o wystrój wnętrz, zarówno w kwestii doboru dodatków, jak i wykońćzenia ścian, podłóg, wyboru sprzętów - czym się kierować i na co zwrócić uwagę. Słowem - kompleksowo :) a jak już poczytasz i będziesz wiedzieć, jaki kierunek Cię interesuje, to pinterest i instagram są studnią bez dna jeśli chodzi o zdjęcia pięknych wnętrz ;)

dgiza

Zaciekawiona BB
Od
1 Czerwiec 2018
Odpowiedzi
0
Pinterest
homebook
blogi wnetrzarskie
gazety o wystroju wnętrz ( które osobiście sama najbardziej lubie bo jestem w stanie znaleźć tam najwiecej ciekawych inspiracji co do wystroju wnetrz.....)

Tak poza tym to kieruje się głównie swoim gustem. i tym co mi się podoba, tym co według mnie pasuje do wnętrza. W koncu ja będę mieszkała w tym mieszkaniu a nikt za mnie.

Na projektanta nie wiem czy bym się zdecydowała.Wysoki koszt.

Serwisy partnerskie

Baby Dove

BabyDove

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Przygotuj kartkę

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/01/2019

Test

Przetestuj mleko następne NAN OPTIRPO Plus 2 HM-O