reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie USG z nagraniem filmu na CD/DVD na NFZ?

papapara

Początkująca w BB
Dołączył(a)
12 Grudzień 2010
Postów
20
Witam,
moj lekarz ma USG bez przystawki z nagrywaniem. Chcialabym jednak nagrac sobie zapis z USG "na pamiatke". Czy mozecie polecic jakiegos lekarza/przychodnie we Wroclawiu, gdzie zrobia mi USG i nagraja film z niego na plyte?
W idealnym przypadku fajnie by bylo zeby ten lekarz/przychodnia mial umowe z NFZ.

Pozdrawiam!
 
reklama
Oj obawiam się że takich komfortów to niema .... Nie sądzę że NFZ finansuje nagranie płytki skoro nie refunduje nawet części zabiegów.
 
nie znam takowego niestety :-( ja chodziłam prywatnie i z każdego usg jak sie dało to mi coś nagrali :-) ale to na piękne oczy :-)
a na USG 4D młody sie pupą cały czas obracał więc nic mi nie nagrali. a w 38 tygodniu machnęłam ręką, że dwa tygodnie wytrzymam :-) i w sumie nie mam pewności czy owe USG jest robione gdzieś bezpłatnie ( bo to niby tak dla kaprysu mamuś więc można kasę zdzierać,
 
Jak ja się pytałam o to USG to też mi powiedziano że jak bardzo chce mieć pamiątkę, ale jak lekarz mówi, że jest wporządku to nie ma takiej potrzeby. Mi mały w 20 tyg sie pieknie pokazywał i lekarz wtedy mi robił zdjątka. Ja polecam poliklinikę na grobli i dr. Trzeciaka. On tam przyjmuje w poniedziałki i środy i jest w gabinecie USG. Taka przyjemność 2 lata temu wynosiła ok 250zł
 
heh ano do tanich przyjemności to nie należy. "Na grobli" zwykłe USG w 12/13 tyg z diagnostyka przezierności kosztuje 150 zł w innych miejscach 120. Koleżanka w przyszła środe idzie do mojej gin na USG. poproszę by dopytała o ceny, ale na bezpłatne bym nie liczyła :-(
 
Czesc!
Dzieki za wszystkie dotychczasowe odpowiedzi.
Ja juz generalnie mam robione regularnie USG, wraz z przeziernoscia itp.
Chodzi mi o samo nagranie filmu na pamiatke :) wiec nie chcialabym placic za to zbyt duzych pieniedzy.

Pozdrawiam!
 
Wczoraj byłam u lekarza podczas usg okazało się że maleństwo jets za małe jak na wiek ciąży i inne nieprawidłowości. Lekarka poleciła mi doktora Floriańskiego z Wrocławia. Tylko problem jest z tereminami.... Rejestracja dopiero od 3 stycznia, więc nie wiadomo na kiedy.... A termin porodu mam na 24 luty. Już nie mogę wytrzymać.
Czy któraś z Was może polecić dobrego patologa ciąży z usg 3d?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry