reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie USG z nagraniem filmu na CD/DVD na NFZ?

reklama
Ja Ci mogę polecić dra Markuszewskiego. Nie ma wprawdzie USG 3D, ale 2D bardzo dobrej klasy. U mnie wykrył ciązę pozamaciczną w 5 tygodniu i praktycznie uratował mi zycie, inny ginekolog nie zauwazył zadnej nieprawidłowości.
Terminy do niego zwykle są, ale trzeba długo posiedziec w poczekalni. Przyjmuje na Krynickiej, tel 71 336 01 57
 
Wczoraj byłam u lekarza podczas usg okazało się że maleństwo jets za małe jak na wiek ciąży i inne nieprawidłowości. Lekarka poleciła mi doktora Floriańskiego z Wrocławia. Tylko problem jest z tereminami.... Rejestracja dopiero od 3 stycznia, więc nie wiadomo na kiedy.... A termin porodu mam na 24 luty. Już nie mogę wytrzymać.
Czy któraś z Was może polecić dobrego patologa ciąży z usg 3d?

Polecam dr Michalika to jego strona i namairy!!
Ginekolog Tomasz Michalik - GinWeb.pl
 
Ja odradzam Markuszewskiego.

Spróbuj zadzwonić do Floriańskiego i spytać czy by cię nie przyjął w szpitalu albo nie załatwił ci jakoś wcześniej tego USG w Medixie.

tel. 601776129
 
może spróbuj w corfamedzie na kluczborskiej? byłam tam tylko raz- wczoraj, na stwierdzeniu ciąży u dr bielickiego (bardzo fajny lekarz), ale z tego co widzę na ich stronie mają jakiś super wypaśny sprzet do usg 3d i 4d. no i tam terminy wizyt przynajmniej mozna szybko załatwić, to może i z tym usg się uda. powodzenia życzę!
no i się modlę w waszej intencji.
 
Ja osobiście Floriańskiego odradzam. Jeśli chodzi o wagę dziecka strasznie zaniża i straszy kobiety różnymi schizami. Mi osobiście on nie podpasował, ale tak jak piszesz niby jego oko potrafi dostrzec każde zaburzenia w rozwoju dziecka, tylko jak to możliwe skoro nawet odpowiednich wymiarów nie umie namierzyć żeby prawidłowo zbadać wagę dziecka?
Ja zawsze i wciąż będę polecać dra Barwińskiego. Nie ma co prawda usg 3D, ale zawsze pokieruje do odpowiednich specjalistów jeśli widzi jakąś nieprawidłowość.
 
Hej;) Nie wiem,czy już kogoś znalazłaś,ale jak nie,to może dr Pomorski? Nie wiem gdzie przyjmuje,ale generalnie pracuje na oddziale patologii na Dyrekcyjnej. Jest bardzo dobrym lekarzem,do tego miłym,pomocnym i niczego nie pomija. Jest bardzo skrupulatny i troskliwy. Jak coś,to mam do niego numer kom.
 
reklama
Ja osobiście odradzam tą przychodnie na Krynickiej i lekarzy tak samo:/Mogę polecić dr.Fuksa.Znajoma jest położną i mi go poleciła.Też pracuje na dyrekcyjnej.
lekarz Tomasz Fuchs

Ginekolog położnik, RTG, USG, USG ginekologiczne

Miejsce pracy:
miejscowość: Wrocław, woj. dolnośląskie
rodzaj placówki: przychodnia
nazwa placówki: Centrum Mama i Ja adres: Hallera 159 / 3
kod pocztowy:
telefon kontaktowy: 0-71 785-52-00,0501 739-838
 
Ostatnia edycja:
Do góry