reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie USG z nagraniem filmu na CD/DVD na NFZ?

Felidae- dzieki Ci serdeczne, Wlasnie dzis mialam dzwonic i umowic sie na wizyte do dr Florianskiego, ale chyba fajtycznie wybiore sie do tego Fuchsa- tyle o nim dobrego tu piszecie
 
reklama
Paulineczka- jeśli chodzi o ciążę bliźniaczą to ja polecam doktora Marka Żarczyńskiego , wizyta z usg kosztuje 150 zł. To był akurat mój lekarz prowadzący całą ciąże. Usg wykonuje bardzo dokładnie i dla pacjentki ma naprawdę sporo czasu. Ja potrafiłam siedzieć nawet godzinę w gabinecie. Jakbyś potrzebowała więcej info to pisz, chętnie podzielę się informacjami.. Pan doktor jest stałym lekarzem na Brochowie i on robił mi np cesarkę tak więc szczerze polecam.
Przyjmuje w przychodni na Młodych Techników, rejestracji takowej do niego nie ma ale przyjmuje w pon i śr od godz 16 ale w gabinecie jest już koło 15 więc lepiej iść na 15 bo potem długa kolejka się robi:)
 
Felidae- dzwonilam wczoraj do tej Medfemina i powiedziano mi, ze dr Fuchs tam nie przyjmuje.
Popraw mnie jesli sie myle, ale czy ja dorze wywnioskowalam, ze on tam przyjmuje, czy moze Ty ogolnie go polecasz, ale sama robilas badania w tej Medfemina?
 
Maggi 81- kurcze, wszystko fajnie, tylko ten brak rejestracji :baffled: Ja raczej nie chcialabym isc do lekarza na chybil trafil, bo w razie mnie nie przyjmie to juz nie wiem co zrobie. Nie mialam genetycznego i chcialbym miec koniecznie zrobione dobrze polowkowe, wiec taki wariant, ze bede czekac na decyzje o przyjeciu pod drzwiami mi nie odpowiada. Jednakze bardzo Ci dziekuje za odzew :tak:
 
Paulineczka- lekarz przyjmuje każdą panią, możesz też zadzwonić i się dopytać czy Cię przyjmie -Marek Żarczyński opinie - położna, położnik Wrocław - ZnanyLekarz.pl. Ale on z tego co go znam nie robi żadnych problemów. Rozumiem oczywiście twoje obawy:) Ja dr Fuchsa nie znam osobiście ale krążą o nim różne opinie, mi go odradzano tak jak szpital na Borowskiej ale ty chyba będziesz za granicą rodzić?? tutaj wrzucam linka z namiarami na niego i chyba na Rajskiej najszybciej go złapiesz Tomasz Fuchs opinie - ginekolog, położna, położnik Wrocław - ZnanyLekarz.pl. Możesz jeszcze spróbować w Medicoverze tam USG połówkowe wykonuje Ignacy Barwiński ale nie mam pojęcia ile kosztuje wizyta bo mam tam abonament i połówkowe również tam miałam robione w końcu dwójka dzieci to sprawdziłam dwa razy czy wszystko ok:)
 
reklama
Paulineczko....ja robiłam badania w medfeminie,
ale dr Fuchs tam nie przyjmuje. Po prostu jest dobry....spróbuj w tych 3 miejscach które podaje link od maggi
 
Do góry