reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

gdzie w Krakowie można zrobić USG stawów biodrowych?

Zadzwoniłam w ubiegły poniedziałek na Barską i w tym tygodniu idziemy na bezpłatne USG bioderek w ramach akcji profilaktycznej sponsorowanej przez urząd miasta. Byłam w szoku, bo myslałam, że terminy bedą z miesiąc. Jeden warunek: trzeba mieć stałe zameldowanie w Krakowie i pesel dziecka. Więc jak tylko mieszkacie w krakowie, to warto skorzystać.
Ja poprzednie badanie robiłam prywatnie u pani Wandy Cyrul w Diagnozie (ul. zaczarowane Koło), płaciłam 50zł 3,5 roku temu, o mało co a zapłaciłabym 80zł, bo w recepcji "potraktowali" mojego synka jako dorosłego :-)
 
reklama
a nie lepiej wziasc skierowanie od pediatry i zrobic na nfz za darmo?? np w prokocimiu w szpitalu,w hucie na pewno mozna na skarpie,piastow chyba tyle,ze na fundusz

chyba, że rodzisz jak ja w listopadzie i nigdzie już nie rejestrują:-) a to jednak trzeba robić w określonych tygodniach życia...
 
dokładnie na wiślnej i najlepiej u dr Cyrul, znana Pani doktor do której wszyscy pediatrzy polecaja wizyty ale niestety troche sie do niej czeka, ale mysle ze warto
 
Byliśmy w Medicinie na Barskiej, poszlo szybko, sprawnie i bezpłatnie. USG robił dr Bartlomiej Kowalczyk. Trzeba mieć tylko meldunek w Krakowie i Pesel dziecka. No chyba, że się chce zrobić USG u dr Cyrul, bo to rzeczywiście specjalistka od tych spraw.
 
reklama
Do góry