reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

gdzie w Krakowie można zrobić USG stawów biodrowych?

Jesli dziecko jest zarejestrowane w Krakowie, to mozna bezpłatnie zrobić badanie w szpitalu na Siemiradzkiego. Jesli jesteście spoza Krakowa, to polecam gabinet Medisono na Klinach ul. Borkowska.
 
reklama
hej, my chodzimy na os. na skarpie w nowej hucie p. krystyna dabrowska! super babeczki :-) terminy troche odlegle, za 1 razem trzeba miec skierowanie od pediatry - my dostalismy jak mati mial 2 tyg ( okazalo sie ze nie potrzebnie!! )

poradnia specjalistyczna med skarpa
poradnia preluksacyjna
os. na skarpie 6
krakow
Tel: 012 644 19 30, 012 644 19 00

Krystyna??? A nie Danuta Dąbrowska?
 
Podobno w bieżącym roku kalendarzowym Urząd Miasta Krakowa nie finansuje badania stawów biodrowych, robia gdzieś jeszcze bezplatnie?
 
też robiliśmy usg na skarpie u dr Dąbrowskiej (już w 3 tygodniu - córa miała lekki przykurcz nóżek) i polecam, dobrze nas zdiagnozowała i pokazała jak ćwiczyć i pieluchować, żeby przykurcz ustąpił, chodzilismy też na rehabilitację na Centrum B (bezpłatna, skierowanie dostalismy po usg od naszej pediatry), elegancko wyprowadziły nam przykurcz, asymetrię, kręcz i wzmocniły rączki (Natka nie skora była do raczkowania ;-) )
 
W tych trzech miejscach na pewno robią bezpłatnie w ramach profilaktyki opłacanej przez Miasto Kraków. Z tego co wiem, to najbliższe terminy na maj są dopiero ustalane i trzeba dzwonić pod koniec miesiąca, by się umówić.
Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Zabiegowe "MEDICINA" Sp. z o.o. (12) 266 96 65, (0) 728 933 860 30-307 Kraków ul. Barska 12
Specjalistyczne Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży Sp. z o.o. (12) 294 18 24 31-548 Kraków Al. Pokoju 2A
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital na Siemiradzkiego im. R. Czerwiakowskiego Sp. z o.o. (12) 634 22 22, (12) 634 26 00 31-137 Kraków ul. Siemiradzkiego 1

Słyszałam też od położnej, że czasem można załapać się na darmowe USG na Olszańskiej, ale jakoś mętnie mi to tłumaczyła i nie bardzo wiem z jakiego programu.
 
reklama
Do góry