reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

gdzie w Krakowie można zrobić USG stawów biodrowych?

bezpłatnie można też wykonać usg na wielickiej 25 i terminy są dostępne szybko bo mąż był tam 02.07. i pani mu zaproponowała 06.07. tyle że nasze maleństwo jeszcze nie miałoby 6 tż więc wzięliśmy późniejszy termin
 
reklama
bezpłatnie można też wykonać usg na wielickiej 25 i terminy są dostępne szybko bo mąż był tam 02.07. i pani mu zaproponowała 06.07. tyle że nasze maleństwo jeszcze nie miałoby 6 tż więc wzięliśmy późniejszy termin

A mogłabyś napisać co dokładnie jest na tej wielickiej 25, to jakaś przychodnia? Bo nie mogę znaleźć :/ Może masz jakiś numer telefonu tam?
 
Ja szukając miejsca gdzie zrobię to badanie za darmo zadzwoniłam w końcu na krakowską całodobową informację medyczną. Okazało się, że jest jakaś akcja właśnie robienia za darmo badania stawów biodrowych, podała numer telefonu na Al. Pokoju. I faktycznie - załapałam się za free :-). Jak ktoś potrzebuje - warto zadzwonić na infolinię 12 661-22-40.


Edit: Nie na Al. Pokoju tylko na Grzegórzeckiej ;-).
 
Ostatnia edycja:
Gdyby ktoś chciał teraz robić usg - właśnie dzwoniłam na infolinię - do nowego roku na pewno nie będzie żadnej akcji darmowych badań, więc zostaje zapłacić tylko z własnej kieszeni....
 
Mojemu synkowi tez badała bioderka dr. Cyrul i także uważam, że to fajna lekarka. Badanie robiłam w Diagnozie na ul. Zaczarowane koło 5, tel tel. (12) 638 04 73. Cena chyba 80 zł pół roku temu
 
W końcu zrobiliśmy badanie w Centrum Medycznym Liszki u dr Kotulskiego - bardzo fajny lekarz, przy okazji pokazał jak prawidłowo nosić małą i pogadaliśmy o nosidełkach i chustach. Cena 100zł.
 
witam :)
czy ktoś ma sprawdzone miejsce na wykonanie usg bioderek w ramach nfz? Niestety na siemiradzkiego, piastów te badania są odpłatne. Na skarpę póki co się nie mogę dodzwonić.
Dzięki za info
 
reklama
Do góry