reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

gdzie w Krakowie można zrobić USG stawów biodrowych?

reklama
elianka dzieki za info
niestety dzwonilam i najblizszy termin na 30.04 wiec dla nas za pozno. pojdziemy prywatnie
 
DIAGNOZA - ul. zaczarowane koło 5 koszt 100zł
Telefon:12 638 04 73
Telefon kom:660 446 574
794 500 905




dzwoncie nawet miesiac wczesniej.

USG- ul. Szwedzka 27, samo USG 70zł, z konsultacja 100zł ( terminy bez konsultacji na nast. dzien, z konsultacja okolo 2 tyg).
[h=2]tel./fax 12 267-69-66[/h]
pon - pt.09.00 - 19.00
sob.10.00 - 14.00

Diagammed - ul. Wiślna 9/2 - nie znam ceny, ale tez podobno dobrze robia.
Telefon: (12) 421-89-51
Telefon: (12) 422-85-54

pon.-pt. 8.00--19.00
sob. 10.00-13.00

Ja byłam na szwedzkiej bo tylko tam zmiescilam sie w terminie, chcialam na zaczarowane kolo ale miesiac czekania, a to za pozno. Ogolnie sobie chwale.
 
ja robiłam swojemu na kremerowskiej w przychodni szpitala siemiradzkiego, u pana dr Pachacza tam jakiś program mieli że było za darmo ale nie wiem czy jeszcze jest, musisz sobie zadzwonić i zapytac
 
reklama
Czesc dziewczyny,
Powiedzcie co pisze wam pediatra na skierowaniu?

Bo mnie trochę moja lekarka zbiła z tropu- twierdząc ze nfz nie pokrywa tego badania.
I napisała mi skierowanie do poradni neuroortopedycznej.
 
Do góry