reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

gdzie w Krakowie można zrobić USG stawów biodrowych?

ciężarówka :)

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
17 Listopad 2010
Postów
123
Witajcie Mamusie.
Mam do Was pytanko, gdzie w Krakowie mogę zrobić Maluszkowi Usg stawów biodrowych za jakąś niewielką kwotę albo za darmo? Może któraś z Was robiła gdzieś ostatnio USG i orientuje się w temacie i w cenach? Będę wdzięczna za każdą informację. :)
 
reklama
Jeśli jesteś z Krakowa to na Barskiej można zrobić na NFZ, a jeśli nie to płatne 100 zł. Chodzi o zameldowanie.
 
jeżeli możesz i masz czym podjechać do Skawiny to za 50 zł zrobisz usg nawet w sobotę :)

No to pięknie Polusia że teraz się o tym dowiedziałam, szkoda że nie zapytałam wcześniej, bo specjalnie jechaliśmy do Krakowa, i płaciliśmy 100 zł, a badanie trwało jakieś 1-2 minuty
 
No to pięknie Polusia że teraz się o tym dowiedziałam, szkoda że nie zapytałam wcześniej, bo specjalnie jechaliśmy do Krakowa, i płaciliśmy 100 zł, a badanie trwało jakieś 1-2 minuty
kochana następne możesz zrobić w takim razie w Skawinie :) daj znać jak będziesz chciała namiary :)
 
polusia - ja też jestem ze Skawiny :) Gdzie można zrobić to usg? W przychodni mówiła pani dr coś o Skawimedzie, ale że 70zł...
 
reklama
Witajcie Mamusie.
Mam do Was pytanko, gdzie w Krakowie mogę zrobić Maluszkowi Usg stawów biodrowych za jakąś niewielką kwotę albo za darmo? Może któraś z Was robiła gdzieś ostatnio USG i orientuje się w temacie i w cenach? Będę wdzięczna za każdą informację. :)

a nie lepiej wziasc skierowanie od pediatry i zrobic na nfz za darmo?? np w prokocimiu w szpitalu,w hucie na pewno mozna na skarpie,piastow chyba tyle,ze na fundusz
 
Do góry